P2P Bleskovka – Mintos 1% promoakce

P2P Bleskovka – Mintos 1% promoakce

Pro všechny, které zajíma P2P investování, ale stále se ještě nerozhoupali začít, nachystal Mintos zajímavou akci.

Pokud se do 7.7.2017 nově zaregistrujete a do registračního formuláře zadáte kód QRIPSG, dostanete po 30, 60 a 90 dnech 1% z Vašeho aktuálního stavu účtu navíc.

Tzn po dobu prvních tří měsíců budete mít u Mintosu měsíční úrok nikoli 1%, ale rovnou 2% (pokud beru, že je průměrný zisk na mintosu 12% ročně, viz moje statistky).

Zároveň pak jako odměnu za Vaše doporučení dostaneme 1% i my, což můžete brát třeba jako poděkování za blog a všechny ty naše reporty 🙂

Jen dodám, že Mintos za nás můžu opravdu doporučit. Ten portál prostě jede, neustále se rozšiřuje (a to jak co se webu týká, tak počtu půjček a poskytovatelů), jako s jedinným nejsou žádné problémy.

Momentálně tak zvažuju zrušit většinu ostatních (krom SavingStream a Zonky, které nejdou) a investovat už jen na Mintosu.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉

4 thoughts on “P2P Bleskovka – Mintos 1% promoakce

    1. To bohuzel ne, jen pro nove zajemce. Ale mate pravdu, ze vetsinou se lidi nejdrive zaregistruji a pak az najdou nase clanky. Ale takovy uz je zivot ;-).

      Kdybyste i tak chtel, muzete vyuzit patrona a posilat treba symbolicky 1$ 😉

  1. Přesně tak, taky toho mám už nad hlavu, těch P2P který obhospodařuji je už moc, cca 8, teď jsem vybílil Viventor a další na řadě bude asi LinkedFinance. Je to moc práce kolem toho stále lítat a starat se aby vše bylo zainvestováno. Ona diverzifikace je krásná věc, ale už mě to nebaví, když se to sesype tak ti malí (vyjma Lendy,Mintos,Twina,….) půjdou první a je jedno jestli je to EUR nebo GBP 😀

    1. jojo, taky mam prave pocit, ze kdyz bude zle, tak jestli to nekdo ustoji, tak Lendy a Mintos, zatimco ty prckove bud padnou, nebo budou padnuti, protoze se to bude hodit 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Subscribe without commenting