P2P Bleskovka – Mintos 1% promoakce

P2P Bleskovka – Mintos 1% promoakce

Pro všechny, které zajíma P2P investování, ale stále se ještě nerozhoupali začít, nachystal Mintos zajímavou akci.

Pokud se do 7.7.2017 nově zaregistrujete a do registračního formuláře zadáte kód QRIPSG, dostanete po 30, 60 a 90 dnech 1% z Vašeho aktuálního stavu účtu navíc.

Tzn po dobu prvních tří měsíců budete mít u Mintosu měsíční úrok nikoli 1%, ale rovnou 2% (pokud beru, že je průměrný zisk na mintosu 12% ročně, viz moje statistky).

Zároveň pak jako odměnu za Vaše doporučení dostaneme 1% i my, což můžete brát třeba jako poděkování za blog a všechny ty naše reporty 🙂

Jen dodám, že Mintos za nás můžu opravdu doporučit. Ten portál prostě jede, neustále se rozšiřuje (a to jak co se webu týká, tak počtu půjček a poskytovatelů), jako s jedinným nejsou žádné problémy.

Momentálně tak zvažuju zrušit většinu ostatních (krom SavingStream a Zonky, které nejdou) a investovat už jen na Mintosu.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

4 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Milan Čížek
Guest
Milan Čížek
7 years ago

Škoda že to nejde zpětně, protože právě články zde mne nakoply.

Vojta
Guest
Vojta
7 years ago

Přesně tak, taky toho mám už nad hlavu, těch P2P který obhospodařuji je už moc, cca 8, teď jsem vybílil Viventor a další na řadě bude asi LinkedFinance. Je to moc práce kolem toho stále lítat a starat se aby vše bylo zainvestováno. Ona diverzifikace je krásná věc, ale už mě to nebaví, když se to sesype tak ti malí (vyjma Lendy,Mintos,Twina,….) půjdou první a je jedno jestli je to EUR nebo GBP 😀

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x