X
Forum

Forum

Relátka na DIN lišt...
 
Notifications
Clear all

Relátka na DIN lištu

402 Posts
56 Users
39 Likes
83.8 K Views
ptr.dvorak
(@ptr-dvorak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 116
 

@osvald

vypada to nejak takhle:

IMG20230516085525rozvadec

 

Na svetla Ti bude urcite stacit 12 DIN pozic, mozna by ses vesel i do 8mi ... ale prijde mi lepsi si tam dat nejakou rezervu


   
msk reacted
ReplyQuote
(@osvald)
Active Member
Joined: 2 months ago
Posts: 14
 

@ptr-dvorak Super. Diky. Jak tam mas reseno jisteni svetel?


   
ReplyQuote
ptr.dvorak
(@ptr-dvorak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 116
 

@osvald Ted nevim co presne myslis, ale mam vetsinou dva dedikovane jistice pro kazde patro a venky (samostatne skupiny s proudovymi chranici) no a z techhle jisticu mi to jde na diskretni vykonova relatka ... a z nich uz potom primo na kabelovou svorkovnici.


   
ReplyQuote
(@osvald)
Active Member
Joined: 2 months ago
Posts: 14
 

@ptr-dvorak Super, diky. Rele se teda daji pouzit nejake viz. prvni strana ? nebo mas odzkousene neco jineho?


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Na rele som ti uz pisal par prispevkov dozadu.


   
ReplyQuote
(@osvald)
Active Member
Joined: 2 months ago
Posts: 14
 

@dusanmsk jo, sry, uz sem si to prosel


   
ReplyQuote
ptr.dvorak
(@ptr-dvorak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 116
 

@osvald Ahoj, jj, pouzivam ty stejne patice co @dusanmsk, jen v nich mam ty obycejnejsi Omrony 16/50A ... a musim zaklepat, ze za ty roky jsem nemel problem ani s jednim, I kdyz tim spinam i celkem velke 200W zdroje pro LED pasky. Koupil jsem si par relatek navic, ze pokud se mi nejake slepi, tak ho vymenim a pripadne upgraduju na problemovych okruzich na ty oranzove s vyssim inrush ratingem, ale zatim to nebylo vubec potreba. Spinam tim celkem prasacky i 2,2kW topne spiraly do bojleru a taky OK...


   
ReplyQuote
(@osvald)
Active Member
Joined: 2 months ago
Posts: 14
 

Tak jsem konecne dodelal revizi a soupis elektroinstalace v zakoupenem dome.

Najde se tu nekdo, kdo by byl ochotny podle soupisu udelat navrh osazeni jisticu v rozvadeci? Pripade poradit co a jak resit?


   
ReplyQuote
(@mareko)
New Member
Joined: 2 days ago
Posts: 1
 

Zdravím komunitu,
Zháňam relé na ovládanie žalúzií. Z tohto vlákna mi ako vhodné vychádza to úzke Weidmuller . Len by som rád mal k dispozícii aj manuálne ovládanie. Existuje vôbec vhodné úzke relé s manuálnym ovládaním alebo radšej to poriešiť ináč ? Rozmýšľam, že by som ich skombinoval a na časť žalúzií použil Finder 46 (to má asi ako jediné z odporúčaných manuál).

Aké máte skúsenosti s potrebou manuálneho ovládania, ktoré komponenty sa vám zdajú kritické ? Niekto tu spomínal že má manuálne aj relé na kúrenie, ale tam sa mi to zdá zbytočné. Jednak má kúrenie dlhšiu zotrvačnosť a tiež manuálne ovládanie by malo byť možné aj na hlavici podlahového kúrenia.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Mna by zaujimalo kolko krat to ty manualny ovladaci pouzili.
Mam HF41F.


   
vita_k reacted
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 493
 

@smotek7 kolik lidí z těch co si zálohují data tu zálohu skutečně použijí? Ti připravení jsou nakonec ve výhodě. 😎


   
ReplyQuote
(@ivob)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 10
 

V TME maji do dneska 15%

Zahajujeme velký jarní úklid skladů TME!

Při této příležitosti můžete ve dnech od 24. dubna do 26. dubna 2024 využít slevu až 15 %*.

Nezapomeňte, že chcete-li využít této akce, zadejte při zadávání objednávky kód:

AUHJVKS9


   
ReplyQuote
Page 27 / 27
Share: