Forum

Forum

Chytré hodiny - LaM...

Notifications
Clear all

Chytré hodiny - LaMetric Time

33 Posts
6 Users
1 Likes
3,361 Views
Ptačí hnízdo
(@ptacihnizdo)
Active Member

Objednal jsem si pod stromeček Ulanzi Clock ($50). Je to levnější varianta LaMetric Time ($200). Existuje na to custom firmware Awtrix Light pomocí kterého se to pak dá plně customizovat a s pomocí MQTT nebo HTTP tam posílat libovolné informace. Mám v plánu to propojit s Loxone a zobrazovat si info jako průměrná teplota, vlhkost, maximální CO2, denní spotřeba elektriky, stav zavřenosti oken, stav vody v nádrži apod. Dá se to používat i na notifikace a má to repráček, takže bych to chtěl použít jako zvonek nebo alarm když je něco špatně (málo vody v nádrži, otevřené okno při zastřežení, únik vody, vítr venku). Nemám žádné zkušenosti s MQTT, takže prvně bych to zkusil použít obdobně jak popisuje @kubikm s využitím virtuálních výstupů a HTTP requestů. Potom můžu poreferovat, jak to funguje.

ReplyQuote
(@koty007)
Estimable Member
Topic starter  

@kubikm Ahoj, podařilo se vytvořit nějaký návod? Zkouším to tam dostat stejným způsobem jako před tím, ale nejde mi to a potřeboval bych tam přidat další data. Díky za pomoc

ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member

Ahoj @ptacihnizdo mám v košíčku za 50 USD ... pokročil jsi nějak s propojením na Loxone ? za ty peníze by to celkem stálo rozchodit pro mne ideálně přes NodeRed

ReplyQuote
Page 3 / 3
Share: