X
Forum

Forum

Tezba kryptomen - v...
 
Notifications
Clear all

Tezba kryptomen - vymena zkusenosti

248 Posts
19 Users
3 Likes
71.9 K Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

zkousis v blbej okamzik, bitcoin sel dolu, vsechno jde dolu. proto i pronajem HW je na nizke urovni.

Jak pises, ted je lepsi tezit neco do zasoby s vidinou prodat to za vic (ZEC,ZCL,ETH,...)


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

 @kudykam: 

Zkus pustit přímo Claymore Zcash miner třeba na nanopool, kde je vidět statistika (sleduj kolísání počtu sharů za h) a projdi log generovaný minerem, jestli tam budou nějaký výpadky.

Pokud jsou chyby v obraze, tak máš moc přetaktováno.

 


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

nanopool zkusim. zkoušel sem betterhash a tam je málo algoritmů a claymore dava taky kolem 100sol. Chyby v obraze mě taky překvapily, obzvlaště když běžím na default taktech, ale ty chyby tam jsou ikdyž podtaktuji o -20% ale jinej algoritmus to nedělá.

Takže nyní doporučujete vykašlat se na nicehash a těžit si v nějakem jinem poolu kryptoměnu do zasoby?

 

Mohu využít nicehash miner (po editaci bat) na těžbu v nanopoolu?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

Imho pokud ma chyby v obraze, tak hlavne tezi na stejny karte na kterou ma pripojeny monitor ne? A to z toho co jsem cet nedela moc dobrotu.

>>Mohu využít nicehash miner (po editaci bat) na těžbu v nanopoolu?

Nn, to je komplet proti myslence nicehashe a rozhodne ti nedovoli tezit si pro sebe, nic by z toho nemeli 😉

 


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
 

Jo, ten kurz BTC mě docela budí ze spaní, mám moc ASIC minerů a asi to nebyla uplně nejlepší cesta 😀 Maximálně budu mít na prodej hodně moc mrňavejch hliníkovejch chladičů (tisíce :-D), brutální ventilátory na 12V/6000 otáček a 12V 1600W zdroje.

Jinak jsem testnul zdroj APW3++ a je krásně tichý, oproti němu stará APW3, to je jiná liga 😀 Je skoro hlasitější než 1500W miner. APW3++ se dá koupit na bitmainu za 105 babek. Kdybych stavěl GPU rig, koupím nějaký 300W zdroj pro jednu grafiku + pc a na zbytek bitmain.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

já myslel když zadám peněženku nicehashe.. to nebude fungovat?

Mám peněženku Exodus ale ten třeba nepodporuje monero..


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

@L: Chyby v obraze kvůli tomu, že je výstup těžící karty připojený na monitor jsem ještě neviděl. Pokud je má i na defaultních taktech, tak je karta K.O.

 

@bery: Místo ATX zdroje se dá použít PicoPSu s 6-pin napájením za 15 $

https://www.aliexpress.com/item/NEW-DC-12V-250W-ATX-24pin-Power-Supply-Module-Swithc-Pico-PSU-Car-Auto-Mini-ITX/32828439849.html

+ breakout board za 28$

https://www.ebay.com/itm/DPS-1200FB-A-1200-750w-Breakout-Board-for-HP-PSU-GPU-Mining-ZCASH-ETH-with-Cable/302573412837?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=601413094118&_trksid=p2057872.m2749.l2649

+ zdroj ze serveru (byl za 66 $)

https://www.ebay.com/itm/HP-660185-001-HP-1200W-Platinum-Plus-Hot-Plug-Power-Supply-Kit/142428912922?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

s dopravou celkem 129 $ za 1200 W napájení s platinum účinností

 


   
ReplyQuote
 Ivo
(@ivo)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 22
 

@bery: zdroj APW3++

Nemá tento zdroj výstup jen 6pin? Výkonné grafiky přece vyžadují 8pin.

Bez úprav asi nelze jednoduše použít na napájení.

Ale cena je parádní oproti ostatním napájecím zdrojům...


   
ReplyQuote
 Pepe
(@pepe)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
 

Hm nevím co jsme udělal špatně ale nicehash mě už nejde spustit 🙂 Nestalo se to někomu?


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

kryptomeny padly o dost nize


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

Jj uz to nema cenu, konec s tezbou. Vypnete vsichni všechny minery 🙂 


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
 

Jj, všechno vypnout a prodat, to je základ. 😀 Pak nemá bejt krypto v takovym srabu, kdyz vsichni prodávaj při první mediální kachně 🙂 Nicméně díky těm pomatencům je dnes výprodej číslo 3, tenhle rok. 🙂

Nicméně si myslim že kartě je ukradený že má místo 8 pinu pouze 6 pin... Samo to chce vyzkoušet. Furt jsou tady redukce. Na Asic minerech frčí přes jeden 6 pin 200W bez problému, na 400W se dostaneš tak max s Furym nano X nebo nějakou 395 či co to bylo za monstrum 🙂 Důležitý je že APW3++ se dá používat i doma, oproti serverovym zdrojum, kvůli hluku. Jeden mám taky a odhadem vyrábí hluk cca 90db. Prostě víc než přetaktovaná S9 😀


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

@Bery mam nejake 1060ky, prosimte nevis, tam se taky flashuje bios skrze atiflash ? Nebo jak je to u tehle ? dycky jsem pouzival jen 580ky. díky


   
ReplyQuote
(@richie)
New Member
Joined: 6 years ago
Posts: 2
 

Nemáte někdo zkušenosti s: market-mining.com ?


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

U Nvidií se BIOSy neflashují.

Jen nastavíš power limit a frekvence GPU a pamětí.

 


   
ReplyQuote
Page 13 / 17
Share: