X
Forum

Forum

Tezba kryptomen - v...
 
Notifications
Clear all

Tezba kryptomen - vymena zkusenosti

248 Posts
19 Users
3 Likes
72 K Views
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Taky bych se rád zeptal jestli takový graf z Nicehash je standardní.. že mi křivka neustále klesá k nule...

Těžím přes cyrptonight old..

nicehash

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

Na kolika kartach tezis? Tipuju tak jedna/dve ze? To klesani je proto, ze ty dve karty nedelaji nonstop solutions, ale "vytezi" jen jednou za cas. A proto je  vtech mezicasech nula.

Cim vic karet mas, tim vic je krivka pravidelnejsi (ackoli taky kolika), ale nikdy pak uz nejde k nule.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Jen jedna.. to mě nenapadlo.. říkal sem si jestli to nemá co dělat s hláškou co se mi jednou za čas objeví:

DevFee: Connection lost, retry in 20 sec...
Connection lost, retry in 20 sec...


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

ty conn losty budou bud spatnym internetem, nebo spatnou siti doma. Presne proto jsem kupoval UBNT a od te doby zadne vypadky


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

To si nemyslím.. to by se dělo náhodě... mě se to vrací pravidelně každých 10 minut... a podle nějaký reakcí na netu tak nejsem sám..

Google mi pinguje bez vypadku (odezva 6ms) i přesto že nicehash zobrazuje tu hlášku...


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

Ten graf vypadá divně, některý výpadky jsou možná i 20 min, to by nemělo bejt i kdyby to byla jen jedna karta.

Co to je přesně za miner? Nepřepíná se ti těžba na jiný algoritmus? 

 

Pokud to je jen u DevFee, tak to může znamenat, že se mineru nepodařilo udržet spojení na pool, kde si vývojář těží svou odměnu po dostatečně dlouhou dobu a každých 10 minut se to pokouší dohnat.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

CryptoNight old.. ale tváří se že těží neustále (na jiný se nepřepíná páč tento je nejefektivnější)


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

Myslel jsem spíš verzi exe souboru mineru jestli není nějaká novější, ale ty to máš asi miner přímo ve složce Nicehash mineru, že?

Zkusil bych jinej miner nastavit ručně a uvidíš jestli budou výpadky.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Mám to je v nicehash verze 1.8.2.0 a ten miner by měla být poslední verze claymore 9.7

Taky je zajímavé že dle kalkulátoru na stránkách nicehash bych měl mít dle karty r9 280x což je skoro stejná jako mám já (R9 285) v cryptonight 0,49 H/s (mám 0,5) což sedí. DaggerHashimoto co má dávat 14,42 Mh/s vubec nemám . A udajně nejvýkonější algoritmus pro mou grafiku Equihash (clymore zcashminer 12.6) má dávat 280 sol/s, ale já dávám jen 90 sol/s, což mi dává asi o 9kč denně méně v současnoti...

 


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

Verze 1.8.2.0 je jen nějaká pre-relase z listopadu, poslední ze dneška je verze 1.8.1.7. 

Doporučuju vyzkoušet, je tam i novější verze Claymore Cryptonight mineru 11.2.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

ano zkoušel sem i novější verzi. Je pravda že verze 182 má claymore verze 10 , kdyžto 1.8.1.7 má verzi novější 11.2

cryptonight ale jede ok jak sem psal takže nemá smysl zkoušet novější verzi, jen tak mimochodem ta 11.2 claymore mi dává 183 H/s což je polovina toho jak cryptonight old

Hashimoto tam stejně není a eqihash dává nízké skore.. Taky claymore dualmining se mi nezobrazuje, přitom by měl jet na R9 280x  jak píše sam autor na githubu...


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Možná to má co dělat s tím že DAG file už je prostě moc velký na mou kartu s 2GB paměti a tak výkon klesá...

https://www.reddit.com/r/EtherMining/comments/6hfivj/hd_7970_hash_rate/?st=jd1rqdu9&sh=77f6b4ac


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

Njn, Ethereum s 2 GB grafikou už fakt těžit nejde.

Claymore Zcash miner by měl na R9 285 dávat přes 200 Sol/s, něco máš špatně.

 


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

To nevím co bych měl mít špatně. cryptonight dává uplně přesné výsledky a po upravě biosu s timingem pamětí dává skro 600H/s, tak nevím proč eqishash mu nejde... pak je ještě equihash amdoptimizer ale ten mi dělá chyby v obraze a strašně žere elektřinu ale dává asi 186sol.

Další věc co sem si všim že webové rozhraní nicehash mi ukazuje o worker1 čas připojení 40 min ikdyž mi běží víc jak den bez přerušení, jako by se vždy po nějakém čase restartoval..


   
ReplyQuote
 Pepe
(@pepe)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
 

Hm tak jsem zkusil ten Nicehash a mám 2x GTX 970, nejdříve mě to ukazovalo 3,5 USD denně a nyní to reálně vydělalo 2,5 USD denně, což mě připadá dost málo...

Aktuálně je tam tak 0,6-0,7 USD za den, což je úplný propadák :-/

V tomto případě už dává smysl těžit přímo měnu ne to někomu pronajímat ne ?

Nicehash

 


   
ReplyQuote
Page 12 / 17
Share: