X
Forum

Forum

Tezba kryptomen - v...
 
Notifications
Clear all

Tezba kryptomen - vymena zkusenosti

248 Posts
19 Users
3 Likes
72 K Views
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

tak mam objednáno, čekám až to dorazí.

Muzes L rict, kolik jsi "vydelal/vytezil" za tu kratkou dobu ?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

jake karty si nakonec vzal?

na tech mych dvou kartach to vychazi cca 8usd - 10usd/den. Elektrika vychazi na ~8.6kw denne


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

@L: Bminer jsem zkoušel starší verzi a výkon byl nižší než DSTM a CPU zatížení 100%.

Zkušebně jsem ho teď pustil na 2x GTX 1070 a nechám to pár hodin běžet, zatím se výkon jeví stejně nebo o chlup lepší než DSTM (to má 6h průměr 1013 Sol/s)

 

Edit: Bminer má 12 h průměr jen 970 Sol/s, jdu zpět na DSTM


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

nakonec jsem vzal 

https://www.alza.cz/sapphire-nitro-radeon-rx-570-oc?dq=4845411

Mám to ale na test, planuju to do mesice vratit az to otestuju (naucim se stim) a pak pujdu do neceho lepsiho a vice karet


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1506
 
Posted by: L

jake karty si nakonec vzal?

na tech mych dvou kartach to vychazi cca 8usd - 10usd/den. Elektrika vychazi na ~8.6kw denne

Těch 8-10$ je po odečtení elektriky?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Pavel - jak kdy ;-). Ona ta mena tak desne kolisa, ze je to fakt dost zavisle na to kdy se zeptas. A jelikoz mam elektriku za cca 2.1kc/kw, tak je to i kdyby 18kc oproti 170kc-212kc, takze zanedbatelne


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
 

@L Řekl bych že grafika na plný kalup bude dělat daleko větší kravál, je v něm relativně velký větráček, pokud je to verze APW3++. Takhle na ucho ho oproti minerům neslyším... Výrobce udává méně než 43db a taky dle grafu je to zdroj 92%+

Zdroje v SP31 které mají strašně mrňavé větráčky, ale triliony otáček, dělají větší kravál než miner samotný, který žere 2600W 😀
https://shop.bitmain.com/productDetail.htm?pid=00020171107201722598O4kMWe280658


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Jinak jak k tomu stroji přistupujte? Přes TeamViewer? Nebo nějak jinak , když nechci mít připojeny monitor 


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
 

To by mě taky zajímalo, chtěl bych taky rozjet jiný miner než ASIC, ten prdnu do zásuvky a už s tím nic nemusím dělat, tohle se zas budu muset učit/vyzkoušet 😀 Takže díky za tenhle thread, akorát se mi to hodí 😛


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

Ja to mam zatim na monitoru. zkousel jsem RemoteDesktop, ale ten totalne zabil mining. predpokladam, ze se win prepnou do nejakeho jineho rezimu. Budu zkouset VNC, to mi prijde jako nejvic nizkourovnove a nemuselo byt mit vliv na vykon.


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Tak zkus prosím i ten teamviewer, ten je nejpoužívanější a nejlepší tak snad 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

nn, TV zkouset nebudu. Je to cizi soft s napojenim online a nebudu ho davat na sve kompy ;-). Jestli ches, zkus ho sam. Pouzivam jen softy, nad kteryma mam uplnou kontrolu.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Bery:  Ten zdroj vypada ok. Ted uz mam koupeno, ale na pripadny dalsi rig asi zkusim.


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

okok 😉 vyzkousim 


   
ReplyQuote
 Ivo
(@ivo)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 22
 
Posted by: blax

Ke konci pristiho tydne me dojde vetsi varka Rx570 Sapphire pokud by nekdo chtel tak nejake budou volne.

Můžeš upřesnit typ, velikost paměti a jakou cenu za kus by jsis představoval?  ? 


   
ReplyQuote
Page 8 / 17
Share: