X
Forum

Forum

Tezba kryptomen - v...
 
Notifications
Clear all

Tezba kryptomen - vymena zkusenosti

248 Posts
19 Users
3 Likes
72 K Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

aha, takze je to zrejme normalni.

On obcas miner chyby typu rejected, invalid hash,.. hlasi, ale je toho tak 0.01% z celkoveho dodaneho mnozstvi (spis jeste min). Takze to uplne neodpovida tomu rozdilu 3.1 vs 2.8. Proto mne to zarazilo. 

 


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
 

Mě ty % taky moc nesedí, protože kvůli 6% mi odečtou skoro 1/4 hashrate? To je divný. Nicméně jsem to testoval vždy týden a vytěžené výsledky byli podobné, každopádně bych to prověřil, protože já těžím btc. Pro lepší pocit ale těžím tímhle minerem na antpoolu, vypadá to líp 😀


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Ahoj, tak první testování, zatím 2 grafiky 570 8GB - zatím bez hacknutyho jadra grafik

 

ETH: 01/09/18-08:11:13 - New job from eu1.nanopool.org:9999
ETH - Total Speed: 47.738 Mh/s, Total Shares: 1, Rejected: 0, Time: 00:03
ETH: GPU0 23.873 Mh/s, GPU1 23.865 Mh/s

GPU #0: Ellesmere, 8139 MB available, 32 compute units
GPU #1: Ellesmere, 8139 MB available, 32 compute units
ETH - Total Speed: 47.721 Mh/s, Total Shares: 1(0+1), Rejected: 0(0+0), Time: 00:03
ETH: GPU0 23.867 Mh/s, GPU1 23.854 Mh/s
Incorrect ETH shares: none
1 minute average ETH total speed: 47.718 Mh/s
Pool switches: ETH - 0, DCR - 0
Current ETH share target: 0x000000006df37f67 (diff: 10000MH), epoch 162(2.27GB)
GPU0 t=41C fan=40%, GPU1 t=30C fan=40%


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

pri jake spotrebe?


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Jak to meris? Nějakým průběžným merakem(ten mám v práci) nebo nejakej program? Jedu přes ethos a jsem docela spokojenej. Jinak todle já řešit naštěstí nemusím, elektrika a net se mě netýká, ten mám “zadarmo”.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

normalne wattmetr do zdi za 100kc ;-). 

btw, elektrika neni nikdy zadarmo, vzdycky to nekdo plati nebo je nejake omezeni 😉


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

jasny, jajsem  v místě kde to nikdo neřeší , ta spotřeba rigu je zanedbatelná ve srovnani. Dam vědět

spis me zajima, jestli je to hodnota normalni nebo nízka

PS: aktualizoval jsem ten post nad


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

jak jsme resili tu vzdalenou spravu, tak to VNC je naprosto v pohode. Narozdil od RemoteDesktopu to nijak neovlivnuje tezici GPU, takze lze normalne koukat a ovladat stroj. 

Tim padem staci mit auto-turn-on PC, auto-login a autostart VNC a pak staci mit rig jen v elektrice a LAN.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

A pak bych mel jeden dotaz, kdyz mi miner hlasi

# GPU1 rejected share: [-12,"Invalid Equihash solution",null]

Tak tahle chyba je problemem GPU, nebo problemem site/poolu? delaji mi to jen 2 karty, ale at s nima delam cokoli, tak se toho ne a ne zbavit.

Prijde mi, ze driv mi to nedelalo, ale starsi logy bohuzel nemam. Vychazi mi to na pomer 0.89 , tzn 11% invalid solutions. Zkusil sem dva pooly, ale chova se to stejne.

========== Sol/s: 4115.6 Sol/W: 3.63 Avg: 4128.5 I/s: 2274.8 Sh: 11.02 0.89 34

miner je dstm. Nevim, jestli to neni tim, ze jsem zprovoznil dve m.2->pciex redukce a pichl do ne karty. nastavil sem jim rychlost 2x ale vic sem v biosu nemenil.


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Supr to vnc. Musíš mít ale verejku ne? Kolik ti to děla Mhash na kartu? Flashoval jsi nějak ten BIOS karet?


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Vcera nejaka skokova zmena v kurzu

https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-ETH


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

Tak chyby "Invalid Equihash solution" budou taktovanim. Je zvlastni, ze kdyz kartu nastavim pomoci MSI Afterburneru, tak jede temer bez chyb a kdyz stejne nasteveni udelam pres Nvidia inspector, tak to takhle pada ;-(.

@baros: Prosimte, cim ty nastavujes tech 9GPU, protoze tam uz Afterburner nejede ze?

@Dada: mam jine grafiky (nvidia vs amd), nvidia se neflashuje, tezim jinou menu (ETH vs ZEC). Takze tezko porovnavat


   
ReplyQuote
(@baros)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 90
 

Chyby budou taktováním, zkus snížit takty na default a uvidíš.

Afterburner jede s 9ti kartama, v seznamu karet ukazuje i nějakou desátou, ale na funkčnost to nemá vliv. 

screen

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

No prave ze kdyz nataktuju v AfterBurneru, tak mi vse bezi bez chyb. A stejne nastaveni v Nvidia Inspectoru nejede. Ale jestli AB funguje i pro 9 karet, tak neni co resit.

Akorat, ten muj AB vypada uplne jinak, co mas plz za verzi?

Muj vypada takto (screen je z webu, ale vizual je presne takovy. Je to cele cerne, neni ani cerveny jako maji lide obcas na webu vyfoceno)

Edit: Uz to vidim, ono to ma vice skinu 😉

firefox 2018 01 10 11 27 57

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

Tak pres gui v tom skinu co jsem postoval jde ovladat opravdu jen 8gpu, pak ten skin co si ukazoval ty @baros, tak ten tam to prepinatko nema a ovlada se pres Settings a tam pak je GPU zrejme neomezene.


   
ReplyQuote
Page 10 / 17
Share: