X
Forum

Forum

Nápady na vylepšení...
 
Notifications
Clear all

Nápady na vylepšení či připomínky

83 Posts
11 Users
3 Likes
8,182 Views
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Dá se nějak přihlásit k odběru všech příspěvků? Nových i stávajících? Mám sice přihlášen odběr ve všech sekcích, ale když někdo založí nové téma email nepřijde.


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Také se mi zamlouvá více todle reseni fora, jen by tu mohl být mozna nejaky verejny chat. Kdysi jsem pouzival www.shoutbox.com kdyz mel jeste verzi zdarma. Bude urcite ale mnohem vice reseni. Nebo je to blbost?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@Pavel: Bohuzel ne. kdyz se objevi nove tema co te zajima, je potreba se k nemu prihlasit. Puvodne mi to taky vadilo, ale ted uz mi to prijde dobry. Jsou temata, kterym ani moc nerozumim, takze je radsi ani nesleduju 😉

@Dada: Jako ja klidne na nejakej verejnej chat mrknu. Ale trochu se bojim, ze se v nem zacnou resit i zajimavy veci, nepujde v tom hledat a prijdeme o tu moznost kategorizace (jako to bylo puvodne pod clankama na blogu).


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Me si libilo, ze bylo videt kdo je online. Asi by se videlo. Mozna bych to zapl a na pivu o tom muzem hlasovat nebo takneco.


   
ReplyQuote
Jano
 Jano
(@jano)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 66
 

No mne uz aai chyba len to, aby som sa lahko vedel dostat k neprecitanym prispevkom. Teraz je to brutalne neprehladne. N "uvodnej stranke" vidim v jednotlivych kategoriach vacsinou len jeake stare prispevky a nove musim hladat az po rozkliknuti. Napriklad aj v tejto podkategorii:

na "uvodnej stranke vidim toto:

Chapem, ze v tomto fore su prve 3 topicky pripnute ale v ostatnych kategoriach niesu a tiez sa to radi dvne.

Po rozkliknuti vidim toto (obmazal som to aby tu toho nebolo vela), Dolezite su casy. Jednoducho to premiesa a casto sa mi stane, ze nejaky prispevok prehliadnem a podobne

Page 1 / 2                                              1                                             2                                      Next 

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

jojo, ty casy a razeni maji nejake bouchnute. Ale uz je to reportovany, tak to snad dalsi update vyresi.

Jinak co muzu udelat, tak dat vic prispevku na hlavni strance. Nic moc jinyho tam nenastavim


   
ReplyQuote
Jano
 Jano
(@jano)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 66
 

Tak aspon to ta poprosim. Je ich tam teraz relativne dost, ale uz je to malo 😀 Nieco ako neprecitane prispevky nejde spravit? Alebo aspon daj poziadavku manikom, co to vyvyjaju ked im budes najblizsie pisat 🙂


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Jop to by bylo supr, vice příspěvku na hl. Stránku 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

ad neprectene, mrknu/napisu jim a uvidim.

ad pocet, je tam 10. imho ok ne?


   
ReplyQuote
Milan
(@milan)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 111
 

Klucií vzhledem k tomu že Luďěk už má dostavěno tak to tady pomalu ale jistě začíná upadat a i forum se už neplní takovým tempem jako dřív. 

Co udělat (asi v diskuzi) každému kdo by měl zájem nějaký zjednodušený blog(k) pro fotky a diskuzi na aktuální téma. A samozřejmě pro inspiraci. Na podrobnosti se mě neptejte protože zatím mě v hlavě občas bleskne jen taková kostra nápadu 🙂

Mohlo by to být klidně pro nějakou užší skupinu lidí i když tímto blogem nás autor pustil do svého soukromí dost takže zveřejnit pár fotek ze své stavby nemůže být problém pro lidi kteří toto čtou.

Takže jediný problém který mě napadl při psaní tohoto příspěvku mě napadá je jestli to kapacita tohoto webu zvládne. Případný větší přísun obsahu?

Popřemýšlejte.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Blogy na foru muzem vyrobit, kapacita na fotky je temer neomezena (bezi to na S3 od amazonu za par centu). Pokud by byl zajem, muzu to zkusit pripravit.


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

 #Milan 

mas pravdu forum sa us neplni tak casto, ale ber do uvahy to ze je leto a vsetci mame nejake povinnosti. Pride jesen a znova to tu ozije. Ale palec hore na tvoj napad


   
ReplyQuote
Milan
(@milan)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 111
 

Mě je to jasné. U mě je to stejné a kdybych neměl práci kdy celý den sedím u počítače tak bych tady taky přes sezonu moc času nestrávil.

Nicméně ani jsem to nemyslel tak že by jsme psali blog jako Luděk. Moje čeština (gramatika ani sloh) není na takové úrovni že bych mohl každý den pouštět do světa nějakou rozumnou formou takové články 🙂 Spíš tam hodit jednou za týden fotku aktuálního dění pro zajímavost. Lidi co to čtou by se pak zeptali co je na tom zaujalo. Proč si řešil věci tak jak jsi řešil atd. 

Jen taková vsuvka k prvnímu odstavci. Každý den, když ráno odjíždím na stavbu, tak beru do auta foťák a říkám si jak to dneska konečně všechno sfotím :o) a večer odjíždíš ze stavby a standardní hláška. Už se mi nechce tak to oběhnu zítra ...... a takto to jde a jde a pak jsem rád když se podaří jednou za měsíc. Jinak detaily který chci mít tak fotím na mobil a když o tom tak píšu tak už tak dva měsíce jsem žádnou s těch fotek do počítače nestáhl. 🙂


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Ahoj, stalo se něco s emailovým upozorněním?

Dříve chodil v předmětu název vlákna:

Snímek obrazovky 2017 06 13 v 22.04.25

teď chodí toto:

Snímek obrazovky 2017 06 13 v 22.04.08

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

jojo, kazdy update mi rozesere ten muj hack, aby v nadpisu mailu byl nazev topicu. Ty ocasove tam na to totiz nemaji ten [topic_title_text] a ja ho tam musim pokazde pridat.

uz by to melo byt opraveno


   
ReplyQuote
Page 5 / 6
Share: