X
Forum

Forum

Nápady na vylepšení...
 
Notifications
Clear all

Nápady na vylepšení či připomínky

83 Posts
11 Users
3 Likes
8,203 Views
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

viem lock ide, ale ako mi dany clovek povie ze mam otvorit nanovo ??
ako toto zariadit ?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Dada: jj, ty PM se budou muset pouzivat rozumne spis jen na dokorigovani nejaky akce (viz treba ten vyber penez na elektromery). Ale na nejaky vetsi reseni je to nesikovny, protoze z toho ostatni nebudou nic mit


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

No na to tam musime pridat ty PM 😉


   
Gargamelko reacted
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Odesláno 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Dada: Dorazilo, diky 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Gargamelko: Diky! (trochu mne zaskocilo to jmeno ;-)))) )


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

snubenica,ja som dost na svoje meno a hesla namam ani facebook, ak nico potrebujem mam na to lidi. 😀


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Měl bych malou žadost, zda by slo z toho mailu co chodi 

zrusit to 

Hello Dáda!
New reply has been posted on your subscribed topic - Nápady na vylepšení či připomínky

je to tam na nic. Mě se z toho dělají sms a todle zabírá zbytečně počet znaku 🙂 Vsechno dulezite je podtim.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Dada: Mrknu na to, to je nekde v ty sablone. zkusim to procistit.

--------

Jinak, je to koupeny a nasazeny.  Posila se to ze stranky profilu (je skoda ze to nejde naprimo z postu, ale aspon to nebude moc svadet psat rovnou PM).

Kdyby se chtel jeste nekdo angazovat, tak zbyva do 35USD (~900kc) cca 500kc (Gargamelko poslal 10GBP, Dada 100kc).


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Dada: zkusil sem tu sablonu osekat. Je to sice bez pozdravu/uvodu, ale tim ze je to jen pro nas, tak to asi neva 😉


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

jasny, jeste pred tu zpravu kdyby slo jmeno odesílatele: text.

v tom mojim obrazku je to gargamelko, ale to je text co jsi napsal. a bylo by to nejlepsi 🙂


   
ReplyQuote
Jano
 Jano
(@jano)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 66
 

@L  napadla mi taka moznost, neuvazoval si spravit forum "normalne"(citaj nejaky phpbb alebo neviem co) Co pouzivam na inych forach, tak to bezi pekne (kopec funkcii) a pokial viem stoji to "len" hosting a domena? Nemam s tym skusenosti len mam taky pocit, ze to tak je. Na jednom fore tiez dobrovolne prispievame na chod, stoji to niekolko desiatok E rocne a ma to vsetko, aj sukromne spravy, aj moznost vkladat videa, fotky a kadeco aj to neschovava nove prispevky aj kadeco ine. 


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Mne tiez toto forum pripada na featury chudobne, ale L to asi postavil nad tym, nad cim ma cely blog. To sa uz mozeme rovno vsetci presunut niekam inam, cim to ale strati urcitu komornost ...


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

ono totiz toto forum bylo jedno z mala, co je primo pro wordpress. Neni to samostatny web, ale jako plugin nad wordpressem.

Co se mi libilo, tak je to aktivne vyvijene a nove napsane. Takove phpbb a dalsi fora jsou uz obrovske molochy s tisice znamyma bezpecnostnima chybama (nedelam si iluze ze toto je nema, jen nejsou tak zname 😉 ).

Nechtel jsem rozjizdet uplne samostane forum, protoze to je treba loxforum.cz. Chtel jsem neco, co bude provazane s uzivatelema i puvodmim blogem.

Navic, ted uz je to stejne jedno, protoze vsechny ty prispevky bychom asi nezmigrovali 😉

Urcite ma forum mene funkci, ale ted po doplneni vice attachmentu a PM, je neco, co Vam vylozene chybi? Protoze za mne je to ted uplne ok. ale klidne piste, mrknem co by se dalo vymyslet.

@Dada: na toho odesilatele mrknu. V puvodni sablone to nebylo (myslim), takze budu muset mrknout, co za znacky to umi


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

A jeste v tech notifikacich premyslim, ze bych dal nazev topicu do nadpisu mailu, at se to rozumne groupuje v gmailu. Takto je to vsechno pohromade. Ale musim zase mrknout, jestli to umi, pripadne to tam ohnout

(coz je zase docela vyhoda toho wpfora, protoze ma par souboru a ciste napsany. Phpbb je desnej balast 😉 )


   
msk reacted
ReplyQuote
Page 4 / 6
Share: