X
Forum

Forum

Nápady na vylepšení...
 
Notifications
Clear all

Nápady na vylepšení či připomínky

83 Posts
11 Users
3 Likes
8,184 Views
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Už to chodí, díky 🙂


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Mam taky dotaz. Nemohol by byt Widget ci jak sa to vola

"Recent Forum Posts"

uplne hore pod Search?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

popremyslim jak to udelat. Ono je to serazene logicky jak mi to davalo smysl + Patreon uplne nahore.

Teoreticky Meta by sla dat dolu, ale nevim jak tu notifikaci clanku jak moc to tam pak lidi najdou. Idealni by bylo mit to ve dvou sloupcich, jenze to ten skin neumi.

ale zkusim to nejak promyslet


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Tak uz je to o dost vejs, ze to jde videt z prvni obrazkovy.


   
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 264
 

Mě ještě napadla notifikace "RECENT COMMENTS". Ukazuje posledních 5 příspěvků pod články na webu. Pokud člověk několik dní "zaspí" nebo je pod nějakým článkem více komentů v krátký čas, tak se těžko zachytává to, jestli pod nějaký jiný článek někdo nenapsal nějaký zajímavý post.

Ohledně "Recent Forum Posts" - tam zaspání nevadí, pořád se dá podívat přímo do fóra a podle času příspěvků se dá mrknout, kdy byl napsán poslední post v tom kterém topicu..

Samozřejmě moc nevím, jaké máš možnosti ohledně nastavení ..


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Ty recent comments chodi bud do mailu, pokud je clovek subscribnuty, nebo pak funguje RSS na commenty  https://www.vodnici.net/comments/feed/, stejne tak na clanky  https://www.vodnici.net/feed/

Na to RSS pokud ještě nepoužíváš je asi nejlepší feedly. Je dobré, že každý blog má dneska RSS, takže člověk nepotřebuje maily, ale koukne jen jednou za čas do RSS co je nového


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Zvedl jsem ještě ty commenty v tom widgetu na 10 položek, ať je to stejné jako u fóra


   
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 264
 

OK, super, díky !


   
ReplyQuote
Page 6 / 6
Share: