X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Breznove/Dubnove pivo? 😉

145 Posts
22 Users
17 Likes
21.1 K Views
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

No, povíme si na pivu 🙂 Mám s timdle velke zkusenosti z instalaci 🙂 Nedokazu si predstavit, ze bych zákazníkovi dal neco takovehodle.


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

A presne o tom Je to PIVO , Pomoc rada riesenie. Viac hlav viac rozumu.
A komunickacia bude jednoduchsia, nie pysanie do fora a cakanie na odpoved. #

PS: co ak si us nemoze dovolit Loxone ?? a musi si vystacit s tym co ma ?? Atd....


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 
Posted by: ptr.dvorak

Ahoj chlapi,

narazil jsem na tyhle stranky asi pred tremi dny ... stavim v Kurimi a jsem v situaci, kdy mi ze zdi trci 203 kabelu, na stole lezi releove desky, sensory a arduino mega ... a ted to musim dat nejak dohromady:-)

Kdybyste meli jeste misto, rad bych dorazil do hospody a nasal nejaka moudra osobne.

Jinak pokud by nekdo potreboval, muzu ho ubytovat v Kurimi...

Dik a mejte se,

petr.

 

 

 

Vítej ptr.dvorak  !

Díky za tvojí registraci na blogu a fóru www.vodnici.net

Předtím, než se pustíš do vášnivých debat a sdílení svých zkušeností ohledně domu, Arduina, Loxonu nebo čehokoli dalšího, chtěl bych tě požádat o dvě veci.

Tou první je vyplnění tvého profilu a doplnění fotky v "My profile" sekci a případně postuntí krátkého představení v tomto vlákně. Vždy je fajn vědět, s kým se na fóru bavíme.

Tou druhou věcí je pak pročtení si našeho seznamu pravidel. To důležité je, že fórum je tu od toho, aby si lidé mezi sebou vyměňovali zkušenosti, sdíleli mezi sebou své poznatky a celkově si pomáhali. Chápu, že tě určitě zajímá spousta věcí, ale kromě pokládání dotazů zkus také ostatním pomoct. Jen díky tomu může fórum fungovat.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Gargamelko: Presne tak, vzdycky je cesta. A na PIVU mu toho predame spoustu.

Osobne si myslim, ze jestli je problem v rozpoctu, tak by byla idealni cesta Miniserver (10k) + moduly Papouch/Railduino. O fous drazsi nez hole Arduino, ale neporovantelny komfort a pristup ke vsemu SW od Loxone


   
Georgio and Gargamelko reacted
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Souhlasim s L ! Todle bylo presne moje reseni, co jsem mu chtel navrhnout na pivu. L me predbehl 🙂


   
Gargamelko reacted
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Boze zas ta hysteria okolo arduina. Znovu - Railduino je arduino. Papouch je skoro arduino (akurat namiesto atmelu ma zilog).

Ja budem mat na nom pol baraku. Uz aby bolo to pivo, nech to preberieme ...


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

A toto se mi na tom líbí nejvíc 🙂

Taky se tam už těším. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

Bych to tentokrat videl na kolecko predstaveni+otazka "Arduino Ano ci Ne" 😉


   
ReplyQuote
Maros
(@maros)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 39
 

Zo Slovenska sa nakoniec neprida nikto ?
Ja mam tiez spustu otazok ohladom instalacie...
Prave taham mury tak este mozem vselico pomenit - dufam ze poradite.


   
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
 

Ahoj všem,

pokud by ot nebyl problém, rád bych dorazil. Na setkání mě upozornil pan Partika, když jsme se bavili o možnotech zpracování projektu. Já mám teprve v ruce studii od architekta a budu moc rád za jakýkoliv rady do začátku - čemu se vyhnout atd.

Pokud by bylo třeba, můžu nabídnout i nocleh, mám kancl hned za rohem na Smetance.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Lamak: Klidne doraz, misto je. Sice primarne resime Loxone a chytry dum, ale ohledne stavby jsme par slov take prohodili.

Jinak od p. Partiky je nas tam tak pulka, takze aspon budes mit zive reference 😉


   
ReplyQuote
ptr.dvorak
(@ptr-dvorak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 117
 

Diky za reakce:-) Jak uz jsem napsal v predstaveni, Loxone je pro me asi cesta, jak se od manzelky nenechat ukrizovat hned, ale az za chvili:-) Vstupu budu mit fakt hodne, takze quido 100/3 mi prijde jako skvela volba. Jen jeste spekuluju nad vystupy... no kazdopadne nechci unaset diskusi, takze to probereme na pivu. Tesim se!


   
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
 

L: Díky moc, myslel jsem právě zkušenosti s Loxone a jak to v baráku namyslet (rozvody, umístění, ...). Za jakýkoliv další zkušenosti budu jen rád 🙂


   
ReplyQuote
Milan
(@milan)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 111
 

Tak po minulém neúspěšném pokusu se zúčastnit se to teď zdá se povede. Okna budou nainstalovaná a tak nás nebude tlačit termín. Doma byla moje žádost také přiklepnuta v prvním čtení bez připomínek .) 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
Topic starter  

@Milan: Perfektni 😉


   
ReplyQuote
Page 6 / 10
Share: