Forum

Forum

Notifications
Clear all

eVodnik

25 Posts
10 Users
0 Likes
2,296 Views
(@skadra)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 171
 

Nevím jak u vás, ale u nás je vodoměr v majetku vodáren. Ale je možné že po domluvě by třeba dali vodoměr který umožňuje odečet a povolili ho.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

1). Vodoměr není tvůj a pravidelně se vyměňuje z důvodu cejchování, takže si musíš pořídit svůj a dát si ho např. někam do domu. Do vodoměrné šachty bys musel navíc dotáhnout potřebnou kabeláž.

2). Elmag. ventil při sebemenší nečistotě přestane fungovat - přidře se, takže potřebuješ kulový ventil ovládaný motorkem.

Vše je zde na fóru probrané. 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Stejná kravina jsou tyto systémy pro drevostavby, např. https://www.moistureguard.cz/cz/reseni/jak-to-funguje/

Dá se to udělat pomocí Loxone, Paradox, Jablotron za pár kaček. Jenže lidi nemají problém dát někomu tisíce za alarm např.  Jablotron a pak další tisíce za tuto blbost. Přitom ten alarm v tom baráku už mají. 


   
ReplyQuote
(@pavelh)
New Member
Joined: 12 months ago
Posts: 3
 

@skadra 

Vodárny nic nepovolí.


   
ReplyQuote
(@pavelh)
New Member
Joined: 12 months ago
Posts: 3
 

@l 

Tak jsem čistě náhodou narazil při zadávání různých klíčových slov pro upgrade našeho webu na tento Vodnický Blog. Nerozumím tomu Vašemu vševědoucímu tónu jak Vy a Váš Spam radar všechno víte, že se jedná od tazatele ze Slovenska o reklamu a produktové nesmysly a marketingové tahy jak z nějakého letáku.

 

Já osobně bych si nedovolil hanět žádné natož podobné produkty a nedovolil bych si to ani v jiném oboru. Ale každý jsme jiný.

[zbytek smazan pro reklamu]

This post was modified 12 months ago by L

   
vita_k reacted
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
 

@pavelh Takze se pane Hlousek uklidnime, ano? Jestli si myslite, ze nas tu budete urazet a jeste tu spamovat Vase blaboly a reklamu, tak to se dost pletete.

Smazal jsem Vam to Vase tapetovani, stejne tak jako urazky ostatnich uzivatelu, stejne tak promazal Vas reklamni text.Jen jste me ujistil, ze si tu delate nevyzadanou reklamu.

Pokud si myslite, ze si tu budete promovat svuj zazracny produkt a jeste u toho urazet vsechny diskutujici, tak to jste se hodne splet. Takto se chovejte na svem webu ke svym zakaznikum a ne tady. 

Tady muze kazdy uzivatel vyjadrit nazor na ostatni produkty jak uzna za vhodne, a pokud se vetsina shoduje, ze je vas produkt nedobry, tak to tak bude a vy s tim nic nenadelate.

S pozdravem.


   
ReplyQuote
(@pavelh)
New Member
Joined: 12 months ago
Posts: 3
 

@l 

Tak pane L., s Vámi je legrace. Nikoho jsem neurazil a ničemu nedělám žádnou reklamu, ani by mě to tady nenapadlo. Narazil jsem na tento web prvně v životě dnes. Zaujalo mě na Google při zadání klíčového slova, nebudu psát jaké, abyste si nemyslel, že tu dělám tu reklamu :-))), a na to různá spojení, linky jako Vodníci nebo Vodnický blog, tak jsem se podíval, o co jde.

Napsal jsem na příspěvek slovenského tazatele, že cena slovenská je vysoká i na dnešní dobu, že není taková ani v dnešní době a napsal jsem, že něco kritizovat a ne jen dotčený produkt je dosti divné, když o tom nic nevíte, jak vyplývá z Vaší diskuze, toť vše.

Vy jako zřejmě nějaký vyšší admin, cenzor jste se jal promazat můj příspěvek, je mně to celkem fuk.

Z čeho jsem ale v šoku, že mně klidně tvrdíte něco, co není pravda, jak jsem Vás ujistil, že si tu dělám reklamu, no to teda :-))). Asi máte nějakou křišťálovou kouli, že? Tak ať Vám dobře slouží.

Měl byste si oprášit také češtinu.

Mějte se príma a ať Vám to klape.

S pozdravem P. Hloušek (já se aspoň podepíšu pane L.)


   
vita_k reacted
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
 

@pavelh Co presne prosim vas neni pravda? Ze tu urazite me a ostatni? Ze jste tu vytapetoval vas post jako odpoved postupne na vsechny posty v tomto vlakne? Ze tu podsouvate svoje nazory?

A aby toho nebylo malo, tak ted budete urazet do cenzoru a do gramatiky, ale zaroven se tvarit ublizene? Ano, opravdu na svem blogu netoleruju tapetovani a reklamu.

Az budete mit svuj blog, klidne si tam delejte co chcete a nechavejte kazdeho chytrolina, at Vam tam tapetuje diskuze. Ono se to totiz moc snadno povida a kritizuje.

Protoze jak pisete, nas blog je velmi rozsireny a v googlu se vraci na spoustu dotazu na prvnich mistech. A prave proto maji lide jako vy pocit, ze si tu muzou postovat reklamy a psat pochvalne ody na svoje produkty.

Rozhodne verim, ze jste "uplne nahodou zabrousil na muj web" a uplne nahodou tady pisete nekolika-strankove posty chvalici vlastni produkt. Jojo, rozhodne.

Sbohem


   
ReplyQuote
(@bobklok)
Eminent Member
Joined: 3 years ago
Posts: 30
 

Já mám od vodáren na vodoměrů impulzní adapter a za vodoměrem solenoid. Tudíž cela akce přišla na ,1200 Kč . A funguje to spolehlivě. 


   
ReplyQuote
(@pavka28)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 309
 

@l

jelikoz si smazal asi uplne vsechno nevim ani co pan H napsal. Byl jsem pár dní v terénu a ne na mobilu.

Tento web/blog je aby pomohl všem automatizatorům a ušetřil jim čas a nervy..

Jestli někdo chce reklamu ať si jí zaplatí nějkde jinde..

Kdyby to tady byl placený blog tak už jsi mohl dávno monetizovat členství  a ano po autorizaci a ověření promovat všemožné produkty.

Ale realita je free = pro všechny a je smutné že každý rok přispěje jen malá část návštěvníků na chod tohoto super projektu. 

Omlouvám se za hodně textu ale měl jsem potřebu reagovat.

 

 

This post was modified 12 months ago by pavka28

   
L reacted
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: