Forum

Forum

Notifications
Clear all

Elektro rozvaděč  

Page 87 / 87
  RSS

kobra23
(@kobra23)
Noble Member Moderator
27/02/2021 4:50 am  
Posted by: @richard

Ja to nevymyslel, delal to profik. A jisti to zdroje v rozvadeci. 

O tom jsme se už Richarde bavili a někdy o tom pochybuji. Viz jeho vlastní vyjádření - nikdy jsem tady u toho rozvaděče nebyl 🙂

Ale sám uvidíš, až pozveš revizáka a budeš předělávat.

Jinak na předělávky je super @cybermole. On to má rád 🙂

ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Eminent Member
27/02/2021 5:41 am  

Mezi C a D se většinou udává minimum 5m. Ale u SPDT3 Eaton aplikační příručka píše:

"Použití:
Pro drahá zařízení s elektronikou, instalovaná v rozváděčích (řídicí počítače, průmyslová zařízení), které vyžadují bezporuchovou funkci, se doporučuje dodatečně použít stupeň přepěťové ochrany třídy III (D). Tyto svodiče přepětí chrání před zbytkovým přepětím, které zůstalo za předřazeným stupněm C. Montáž je možná v těsné blízkosti svodičů třídy II (C)."

Tak možná nějaká specialitka Eatonu a může být společně s C, ale nepíše se už nic o tom jak daleko má bý´tovkut od B.

Jinak za chránič když tak bych dal v tom návrhu ten SPDT3 a jističe paralelně k tomu SPDT3 ... Tak jak jsem poslal na obrázku. "Za" přepěťovku nezapojíš nikdy nic, není to průchozí přístroj.

This post was modified 2 months ago 3 times by skybor

ReplyQuote
Richard
(@richard)
Honorable Member Moderator
27/02/2021 9:37 am  

@skybor tak to je moje blbost 🙂 Ja to mel za pruchozi pristroj 🙂

Jsem matla

ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Honorable Member Moderator
27/02/2021 12:32 pm  

@richard

Profík může být, ale asi ne na domovní rozvodnice. Já se za profíka nepovažuju, proto se s pokorou řídím pokyny výrobce a platnou legislativou. V tvém rozvaděči se nikdo pokyny výrobce neřídil, u svodičů přepětí už vůbec, tam je špatně úplně všechno.

ReplyQuote
Page 87 / 87
Share: