X
Forum

Forum

Elektrika - kolik z...
 
Notifications
Clear all

Elektrika - kolik zasuvek na pokoj?

4 Posts
4 Users
0 Likes
3,423 Views
 twik
(@twik)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 26
Topic starter  

At  v tom mame poradek a dobre se hleda v tematech na foru...

... resil sem kolik zasuvek dat do ruznych pokoju (loznice, detsky pokoj, pracovna, koupelna a ja nevim co doma jeste mate :-)) nebo jak jste to pocitali....? Clanku na internetu sem nasel spoustu me zajima spis nazor a reseni laiku 🙂 Jde me o to, ze pristroje zasuvky/vypinace atd. nejsou nejlevnejsi zalezitosti...nechci jich mit malo ani moc 😀

Diky za navrhy


   
Quote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Já jsem si prostě do plánků namaloval co by tam mohlo být za spotřebiče a podle toho dal počet zásuvek. V nouzi tam vždycky můžeš dát rozdvojku nebo pěti-psa 🙂 V jednom jsem se inspiroval u L, když jsem viděl že má zásuvky nad pracovní deskou stolu, to se mi líbí a mám už je také naplánované v pracovně a dětském pokoji.


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Souhlasim s Pavlem.

Nejlepsi je si naplanovat interier a podle toho zasuvky rozmistit.

Kdyz ti zasuvka nekde chybi je blby, na druhou stranu kdyz mas vsechny steny obsypany zasuvkama taky to nevypada dobre.

A nezapomenout na obecny zasuvky pro vysavac, nabijeni tlf, vanocni stromek,...


   
ReplyQuote
Mira
 Mira
(@mira)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

já jsem počítal vždy minimálně zásuvku na roh místnosti + tam kde je postel tak k posteli; tam kde bude psací stůl nebo TV tak jsem přidal; na zdi kde je psací stůl je zásuvka i uprostřed, v pracovně mám zásuvky i nad stolem.

obecně jsem se držel hesla radši víc jak míň; mmj vypínače a zásuvky jsem si dal i ke gauči


   
ReplyQuote
Share: