X
Forum

Forum

Elektrika - jakou z...
 
Notifications
Clear all

Elektrika - jakou znacku vypinacu/zasuvek mate a proc?

69 Posts
24 Users
0 Likes
17.7 K Views
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

🙂 Já mám doma centrální audio v obýváku 🙂 Když poslouchám oblíbenou hudbu, sousedi hned vědí že jsem doma a je jedno která zóna hraje 🙂 🙂 🙂 Když to uděláš podobně, určitě budeš mít doma klid 🙂


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1897
 
Posted by: koldavideo

Ty voe to nesmíš říkat !!! To musí být hotová věc. Co ty pásky do podlahy od Martina Žeravíka ? Líbí se jí to ? 🙂 To tam musíš udělat 🙂 

@koldavideo ukazal som to manzelke a ze sak podlahy este nemame ulozene, ze moze byt 😀
Dufam ze nato zabudne.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Otázkou je praktická stránka a i ta realizace by nebyla tak jednoduchá. Přece jen 5V je docela nešťastné řešení. Ja používám hlavně ten RGB  klasicky Pasek ve sprchaci jako info o teplotě v bojleru. Zvykl jsem si na to 🙂


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1897
 

Mna jedine napadlo vyuzitie to dat ako prah do kupelne a WC kde by to svietilo ako obsadene.
Ja som neni moc RGB pozitiv, ale ten pasik na teplotu vody je dobry napad.


   
ReplyQuote
(@bananroman)
New Member
Joined: 4 years ago
Posts: 1
 

Ahoj, chci tlačítko Touch od Loxonu (bílé) a bylo mi řečeno, že to pasuje do rámečku MERTEN M-Pure. Mají je v bílém provedení Actice a nebo Polar. 

Máte někdo zkušenost zda Active nebo Polar ? 

Díky

Roman


   
ReplyQuote
(@anderm)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 3
 

Ahoj, měl bych teď stejný dotaz. Nezkoušel jsi to porovnávat co barevně sedí víc (active/polar) ?


   
ReplyQuote
(@kanec)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 2
 

Jen pro info, kdyby někdo chtěl hodně designové vypínače, tak bticino teď má novou řadu Living NOW:

https://www.bticino.com/living-now/2modules/wiring-devices/

Jsou tam půlmoduly, USB zásuvky a datové a smart moduly (má to vlastní ekosystém), jen ještě netuším jak je to kompatabilní s Loxone (budu zjišťovat).

A ten jejich termostat, to je krása.

Aktuálně se rozhoduji, jestli tohle, nebo TEM module.

 


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 443
 

Fakt pěkný. Cenově to bude ale úplně někde jinde, než zmiňovaný TEM Modul.


   
ReplyQuote
(@kanec)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 2
 

@aleq

Toho jsem se taky bál, ceny ofiko ještě pro českej trh nemají, ale našel jsem nějaký evropský eshopy a naklikal si: 2 zásuvky + 2 CAT6 data a vychází to na 1000,- v černé barvě (TEM mi vyšel na 850,- Unica polar na 700,- Unica top alu/ABB time alu na 1300,-) Až budu mít chvilku tak zkusím totéž s vypínačema.

Splašil jsem jednoho dodavatele kterej je dělal a má vzorník a umí poptat, tak až si ošahám a budu mít ceny, tak dám vědět.

 


   
ReplyQuote
Page 5 / 5
Share: