Forum

Forum

Notifications
Clear all

Multiroom audio

365 Posts
47 Users
17 Likes
70.4 K Views
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Tak jsem se pokoušel koupit ten Vontar X96, kde deklarují cenu od cca 15USD ale jak ať se snažím jak chci, tak vždy vychází konečná cena na 24UISD 🙁


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
Topic starter  

Nejlevnější variantu, co jsem našel je tady

Když budete kupovat přes tlf. aplikaci, tak se u verze 1/8G dostanete na $21.55


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Jo, tahle verze full hd zvládá v klidu. Trvá malinko načtení ale pak už není problém.  4k už bych měl jistě pochybnosti, ale večer zkusím a dam vědět. 


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

prave sa snazim vyladit multiroom - vsetko ide celkom v pohode, ale nedari sa mi dlhym klikom na T5 tlacitku docielit toho aby som pridaval a uberal hlasitost konstatne. Ide mi to len tak, ze ked dam dlhy stisk blok, tak sice akceptuje dlhy klik, ale posle len jeden klik. Ja potrebujem posielat impulzy pocas celeho stlacenia. Ma niekto napad na riesenie?


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Jaky blok pouzivas? Uz novy loxcgf 9 nebo stare ovladani osvetleni?


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

skusam obidva


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

V ovl. osvetleni 1. gen by melo normalne fungovat pri delsim podrzeni tlacitka, zmena hodnoty(podrzis =volume +, podrzis znovu=volume - a tak dokola, nesmis mit samozrejme blok dlouhe stisku, ja to tam mam, tak jsem to jeste resil pridanim bloku zpozdeni zapnuti )

Takhle me to aspon fuguje u stmivatelne bodovky,takze by to stejne melo jet pri ovladani audia, dulezite je samozrejme nastavit, se ze jedna dimmer 0-100%.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1901
 

Mne sa zmenili aj ceny na tie co som mal v kosiku a mali mat 13€, odrazu je tam 21€.

Co hovorite na cenu na ebay?
https://www.ebay.com/itm/292321143869


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

podarilo sa, spravil som to takto:

1. klik - zapne audio

2. kliky - prepne na dasli vystup 

2. kliky a drzanie - pridava a ubera hlasitost

nechcel som aby mi to islo cez ovladanie svetiel, pretoze sa tam miesa +a- na ovladanie hlasitosti

ked ma niekto zaujem, prikladam schemu zapojenia

Screen Shot 2017 11 11 at 12.07.34

   
ReplyQuote
 Pepe
(@pepe)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
 

To opravdu 2 kliky a držení přidává a ubírá hlasitost ?

Není to jen 1 klik s držením ?

Já něco takového chci pro ovládání světel, mám na světla mikrospínače nahoru a dolů ale ještě jsem nenašel optimální funkčnost pro ovládání světel spojenou s PIR.


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Taky by mě zajímalo, 1klik a držet je jasný, ale dvojklik?


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 
Posted by: Pepe

To opravdu 2 kliky a držení přidává a ubírá hlasitost ?

Není to jen 1 klik s držením ?

Já něco takového chci pro ovládání světel, mám na světla mikrospínače nahoru a dolů ale ještě jsem nenašel optimální funkčnost pro ovládání světel spojenou s PIR.

sorry - ano samozrejme je to 1 klik a drzanie pre ovladanie hlasitosti

1. klik - zapne audio

1. klik a drzanie - pridava a ubera hlasitost

2. kliky - prepne na dasli vystup 

3. kliky - vypne audio

 

da sa to nakonfigurovat ako kto chce, je to o tom ci chces poslat na zaklade tvojho vstupu len impulz alebo konstanty vstup pocas celeho drzania tlacitka - preto ja mam dva rozdielne moduly (jeden je na len na impulz a druhy na vstup pocas celeho stlacenia tlacitka)

 

 

 


   
ReplyQuote
 ager
(@ager)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 146
 
Posted by: David

Jako druhou zonu na RasPi mam tuhle zvukovou kartu (  https://www.tsbohemia.cz/i-tec-7-1-channel-audio-adapter-zvukova-karta-_d91798.html?fulltextword=usb%20zvukova%20karta ) LoxBerry ji hned detekuje a neni nic treba slozite nastavovat, cena je vyborna.

Vdaka moc za super navod a rady!Uz som to x-krat cital a rozmyslam ist touto cestou...

Aky mas zosilovac prosim ta za touto zvukovou kartou? 

Predpokladam ze to mas vsetko v obyvaku kedze si pisal ze mas kable len v obyvaku a na pergole (alebo si to stiahol do nejakeho datoveho rozvadzaca?).Vdaka 


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Jj Přesně, kabely mám od tv do pergoly a obýváku na 5.1. Zbytek prostě umístěnou android tv, kde měl měl 230v. Naštěstí jsem zasuvkama nešetřil, takže můžu umístit dle potřeby. 

Jako wifi mám unifi, takže signál mám všude super. 


   
ReplyQuote
 ager
(@ager)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 146
 

ok dik. 

A neodpovedal si aky mas zosilovac prosim ta za touto zvukovou kartou? 


   
ReplyQuote
Page 5 / 25
Share: