X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Multiroom audio

365 Posts
47 Users
17 Likes
70.2 K Views
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

@osekvtec ja celkom nechapem otazku, na inom zeleze ako loxone.
Ved MS4H nejde na LX.


   
ReplyQuote
(@osekvtec)
New Member
Joined: 4 months ago
Posts: 2
 

Zatím nemám žádný systém, o Loxone uvažuji čiště jen kvůli audiu. V domě budou i čidla na zigbee a zatím testuji home assistant ale jako hlavní systém ho nechci.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2211
 

Tak instalovat Loxone jen kvůli audiu je nesmysl.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Tak su riesenia kde je LXlen koli audiu, ale domov je to asi zbytocne.
Mozno zvazit MS compakt s integrovanym AS, ale zase stereo extensiony treba.


   
ReplyQuote
IamDanielDinner
(@iamdanieldinner)
Eminent Member
Joined: 3 years ago
Posts: 21
 

Já sem se po mnoha týdnech bádání rozhodl že jdu do KNX + Control4. Pokud člověk chce multimedia tak je C4 někde jinde než celý Loxone, už jen z hlediska napojení. KNX zase už není cenově takovej ústřel a nechci být vázaný na jeden bod na kterém stojí celý dům.

Jen je potřeba si to trochu víc poptat aby člověk neplatil příplatek za lenost, ono ten composer pro C4 není věřejně dostupný a na KNX jde sehnat hodně hezké slevy.

Následně do toho jde napojit prakticky všechno co si člověk vzpomene a není vázaný na nějaký Lox blackbox který kdo ví jak bude hrát.

Kamarád postupně přehazuje barák z gildsystem na tohle řešení a je to naprosto jiný svět. O Lox jsem vlastně uvažoval jako takovém nadprvku který by sbíral statistiky a dělal nějaké automatizace které bych přes C4 nebyl schopný a zjistil jsem že asi nejsem ochotný dát 13k navíc jen abych Lox napojil na KNX, to už tam radši přihodím Nodered do NUC co mám.


   
ReplyQuote
Page 25 / 25
Share: