X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

LED panel 600x600

371 Posts
45 Users
26 Likes
85.4 K Views
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

To jsi ale neřekl, měl jsem  celou dobu za to, že jsi našel nějakej čínskej eshop nebo prodejce někde na ali. 


   
ReplyQuote
(@lukask)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 21
 

@cybermole svetla od cinana uz jsou na ceste nebo pred objednanim? Jinak chapu to tak ze se domlouvate na svetla z fora na kukacku na patek? Respektuji prani nejezdit po jednom... 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

@lukask

8.12. bude vyrobeno a mělo by být posláno


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

To bude leden bro, kuli tomu borci, jag měl hřebíky v ruce, je to nejčko všechno mrtvý.

 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Pokud chce kdokoliv se přijet podívat na světlo, tak mi zavolejte nebo napište zprávu. Číslo mám v profilu, je tam i skype.


   
ReplyQuote
Baysha
(@baysha)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 67
 

S dovolením se připíchnu k tématu. Nevíte, jestli existuje nějaký jednoduchý a levný způsob (tj. nevyžadující chytrý dům a programátorské zkušenosti), jak mít takovéto světlo nastavené na rozetmívání časovačem? Mám na mysli to, že večer vím, že potřebuju druhý den v šest vstávat, takže si nastavím, že se mi v ložnici začne dejme tomu ve tři čtvrtě na šest pomalinku rozsvěcovat světlo a úderem šesté bude na plné intenzitě. Napadá někoho, jak by tohle šlo co nejjednodušeji vyřešit?


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

Programovatelným stmívačem? 🙂


   
ReplyQuote
Baysha
(@baysha)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 67
 
Posted by: Daver

Programovatelným stmívačem? 🙂

Jasně, něco takovýho hledám. Jen vůbec netuším, z čeho vybírat, aby to splňovalo, co potřebuju. Zaujalo mě to IKEA řešení, ale když jsem si prolítla recenze té jejich appky, tak je mi jasné, že to nechci 😀 


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

Neumí tohle třeba Phillips Hue?


   
ReplyQuote
Baysha
(@baysha)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 67
 
Posted by: Bobesch

Neumí tohle třeba Phillips Hue?

Máš pravdu, mezitím jsem se k Philips Hue dogooglila 🙂 Co koukám, tak je to docela doporučovaný řešení - levnější světla z IKEA a ovládat je bránou z Philips Hue. Akorát si to prej nerozumí vzájemně úplně stoprocentně, nejde měnit barvu světla. Ale tož doufám, že než postavíme, tak by třeba mohla vyjít další verze firmwaru, která by to pořešila.

This post was modified 5 years ago 2 times by Baysha

   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

Moment vy stavíte dům, jsi registrovaná na foru loxoňáků a nemáš tam žádnou inteligenci? To je ovšem nepřípustné 😀


   
ReplyQuote
Baysha
(@baysha)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 67
 

Teď se to provalilo 😀

Jako mně by se inteligentní barák hodně líbil. Ale za á nejsem programátorka a nemám moc čas na to, abych se to naučila a hrála si s tím, takže bych ve výsledku využívala jen těch maximálně 10%, jak psal L. No a hlavně to něco stojí a my máme dost napjatý rozpočet. 

Ale až jednou vyhraju tu Sportku... 😀


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

Šanci na výhru ve sportce lze velmi nepatrně zvýšit zakoupením ticketu 🙂 Ovšem až to teda všechno vyhraješ a přizveš si na pomoc některého z místních "stříbrňáků" a ten se zeptá "copak příprava paninko, byla byla ?" ... co odpovíš? 😀


   
ReplyQuote
Baysha
(@baysha)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 67
 

No né, až vyhraju, tak si postavím další a mnohem větší barák, kterej bude všechny tyhle fičůry a vifikundace mít 😀


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Začíná mě trochu děsit PWM řízení světel. Máte někdo světlo na triaku nebo dimmeru? Mrkněte na světla mobilem, pokud máte např. 50% výkonu. Lidské oko to samozřejmě nevidí, to ovšem neznamená, že to organismu dlouhodobě nemůže škodit.


   
ReplyQuote
Page 15 / 25
Share: