Forum

Forum

Prehled technologii...
 
Notifications
Clear all

Prehled technologii pro inteligentni dum

4 Posts
3 Users
0 Likes
2,485 Views
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97

   
Quote
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 

Už už jsem chtěl zakládat novej thread a nakonec jsme se dolistoval sem....

Nemáte někdo zkušenost nebo povědomí o Smart Home v podání Siemensu? Na nedávné schůzce došlo v diskuzi na SiHome a poměrně vysoký level WOW mne zaskočil, protože jsem o SiHome zavadil sotva párkrát... Když si čtu marketingový plky, tak se musím smát, ale to je asi všude, včetně Loxone, takový to vyzdvihování fičurek, co ve finále zjistíš, že jsou na nic, ala vypínání topení s vodní podlahovkou, když otevřeš okno apod.  Ale třeba ten dashboard na tabletu mi nepřišel hnusnej, v porovnání s Loxonem snad i přehlednější, ikdyž...   Zase jsme si pak říkali, že Siemens tu bude možná věčně, což u Loxone zas tak jistý není a taky kompatibilita Siemens systému s jejich výrobky taky není marná, ikdyž neumím posoudit rozsah... rozhraní mají zjevně KNX. Třeba někdo víte víc....videa jsem našel všehovšudy dvě a obě stály za prd 😀


   
ReplyQuote
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 

SiHome - nikdo nikdy nikde nijak nic nikomu, ani z doslechu? To je asi znamení, že to není zajímavá cesta... 😉


   
ReplyQuote
 Jiri
(@jiri)
New Member
Joined: 4 years ago
Posts: 1
 

Nechal jsem si nainstalovat SiHome hlavně kvůli ovládacím prvkům. Z uživatelských možností systému jsem zatím zklamán, protože jsem měl větší očekávání. Uživatel je pro komplexnější nastavení, pokud vůbec jde nějak nastavit, odkázán na nastavení servisní firmou. Chybí mi seskupování místností do zón, lepší práce s kalendáři a reporty a historie.


   
ReplyQuote
Share: