X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

LED panel 600x600

371 Posts
45 Users
26 Likes
85.5 K Views
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

jak to s vami vypada? V patek odpoledne budu nekde mezi Rakovnikem a Prahou, pokud by nekde slo se na svetla podivat, byl bych rad. Jinak jsem v tabulce neco nastrelil a nevim ani co 🙂


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

V pátek máme firemní večírek :o) Takže pokud by to šlo dopoledne, tak ok. Odpoledne klidně, ale podívat se na světlo a vypadnout, nebude čas.


   
ReplyQuote
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 

No počkej, když večírek, tak snad pro všechny ne?  🤩  😎  😋  🤣 


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 
Posted by: cybermole

V pátek máme firemní večírek :o) Takže pokud by to šlo dopoledne, tak ok. Odpoledne klidně, ale podívat se na světlo a vypadnout, nebude čas.

Dopoledne urcite ne, co je pro Tebe odpoledne? 

Co je odpoledne a kdy musis odejit? Nejde o vykecavacku, ale podivat se na svetlo a jit. Kdyz uz tam budu tak by se to mohlo vyuzit. Idealni trochu pozdeji, v Praze bych nalozil pritelkyni, at mam schvaleni  🙂


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Ber to tak, že cca od 15:00 neumím odhadnout kolik budu mít času a jestli budu v kanceláři.


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 256
 
Posted by: KaZaN

No počkej, když večírek, tak snad pro všechny ne?  🤩  😎  😋  🤣 

No jasne...kde mame vyplnit prihlasku ? 😀


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 
Posted by: acter
Posted by: KaZaN

No počkej, když večírek, tak snad pro všechny ne?  🤩  😎  😋  🤣 

No jasne...kde mame vyplnit prihlasku ? 😀

Už jsem si sehnal řidiče  😎  😀 Ale teď vážně, @cybermole nedáš odkaz na ty světla co máš na cestě, že bych na ně kouknul zatím aspoň online, než ti dorazí?


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/1tFBPOUOrsWowMS87bCehELsxpwcQJzbT2ELwHiJydQ8/edit?usp=drive_web&ouid=116115110474818378185

 

to uz je na ceste? Nebo ty svetla co jsou ted ve Slanem jsou ukazka jak to vypada? Ztratil jsem se 🙂


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577

   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 
Posted by: Richard

https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/1tFBPOUOrsWowMS87bCehELsxpwcQJzbT2ELwHiJydQ8/edit?usp=drive_web&ouid=116115110474818378185

 

to uz je na ceste? Nebo ty svetla co jsou ted ve Slanem jsou ukazka jak to vypada? Ztratil jsem se 🙂

Jedno z těchto světel je u mě v Žatci. O Slaném nic nevím.


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

Na tyhle jsem už koukal, ty se mi líbí, hlavně mají vysoké CRI, ale ta cena je horší, myslel jsem, že ti jedou nějaký levnější z Číny. Richarde, teď se bavíme o světlech, co si cybermole objednal sám, nezávisle na této objednávce. A neměla by být ve Slaném, ale v Žatci, pokud jsem se v tom nezratil teď já. 🙂


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 
Posted by: Bobesch

Na tyhle jsem už koukal, ty se mi líbí, hlavně mají vysoké CRI, ale ta cena je horší, myslel jsem, že ti jedou nějaký levnější z Číny. Richarde, teď se bavíme o světlech, co si cybermole objednal sám, nezávisle na této objednávce. A neměla by být ve Slaném, ale v Žatci, pokud jsem se v tom nezratil teď já. 🙂

Ano, tyto světla mi jedou z Číny, stačí číst pozorně předchozí příspěvky.

 


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 
Posted by: cybermole
Posted by: Richard

https://docs.google.com/spreadsheets/u/1/d/1tFBPOUOrsWowMS87bCehELsxpwcQJzbT2ELwHiJydQ8/edit?usp=drive_web&ouid=116115110474818378185

 

to uz je na ceste? Nebo ty svetla co jsou ted ve Slanem jsou ukazka jak to vypada? Ztratil jsem se 🙂

Jedno z těchto světel je u mě v Žatci. O Slaném nic nevím.

Ja popletl Zatec a Slany... to je celkem jedno, z Rakovnika kam bych jel. Jak pisu bez diakritiky, tak jsem si vzpomel na prihodu. Bydlel jsem ve Wolfsburgu a s kolegy jsme resili, kdo kudy jezdi. A oni ze pres Zatec (fotenticky Zatek), ja rikam: "Ty to, to vubec neznam..."


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 
Posted by: cybermole
Posted by: Bobesch

Na tyhle jsem už koukal, ty se mi líbí, hlavně mají vysoké CRI, ale ta cena je horší, myslel jsem, že ti jedou nějaký levnější z Číny. Richarde, teď se bavíme o světlech, co si cybermole objednal sám, nezávisle na této objednávce. A neměla by být ve Slaném, ale v Žatci, pokud jsem se v tom nezratil teď já. 🙂

Ano, tyto světla mi jedou z Číny, stačí číst pozorně předchozí příspěvky.

 

No proto jsem psal ať dáš odkaz, myslel jsem na ty z číny a né znova tenhle, co už jsi dával.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

@bobesch můžu Ti poslat kontakt na skype na Číňana 😀 Nevím, co chceš za odkaz, řeším to s nimi po skypu. Jsou to totožná světla, co prodává x-led.


   
ReplyQuote
Page 14 / 25
Share: