X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

LED panel 600x600

371 Posts
45 Users
26 Likes
86 K Views
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Mám loxone dimmer, jiný ne. Pokud by se nás sešlo více na jeden termín bylo by to lepší. Oba dny můžu.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Možná vás ještě bude zajímat, že mám objednaná světla, která jsou zde.  http://www.x-led.eu/x-led/eshop/64-1-STROPNI-PANELY/125-2-Zapustne

Ceny jsou dost podobné těm barevným a mají lepší CRI.


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

Já jsem teď zabitej, musím ještě dozdít příčky než začne pořádně mrznout. Ty světla jsou dost blízko tomu co hledám, ale ta cena moc kamarádská není. 🙂


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1204
 

jeste pro ty pomalejsi prosim...10W 170X10mm rgbcct - 800lm 24v PWM

jak to bude mozne ovladat? Primo na DMX dimmer 24V a nebo pres to integrovane traficko a ovladat pres 220V?  diky

 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

@bobesch  našel jsem výrobce a to nejdražší světlo je za 15 dolarů, @richard ty světla jsou 24V PWM, takže přes dimmer, problém je, že to má 5 barev, takže 5CH dimmer a nebo jednu barvu vynechat


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1204
 
Posted by: cybermole

@bobesch  našel jsem výrobce a to nejdražší světlo je za 15 dolarů, @richard ty světla jsou 24V PWM, takže přes dimmer, problém je, že to má 5 barev, takže 5CH dimmer a nebo jednu barvu vynechat

dik 🙂 se vsim co to znamena (5 kanalu, PWM po dome a anteny vsude) do toho asi pujdu

ted jeste technicky dozat. kdyz budete mit na zdi tlacotko, jak budete ovladat odstin a nebo barvy? Z PC, nebo na zdi? Jen ted premyslim. Svetlo pustim, ale zatim neumim s loxone dalsi kroky

 


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

To už je o dost přívětivější, podělíš se o info? Já našel akorát ty jejich led drivery.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Richard v loxone se nadefinují barevné scény a ty se pak dají přepínat T5 nebo jiným tlačítkem. Případně mobilem, PC, ale to spíš jen na konfiguraci. Dimmer se dá umístit přímo ke světlu.

Bobesch podělím až je budu mít, jsou na cestě.


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 
Posted by: LukasK

Bude zajem i o upravené neblikající dmx dimmery? @dandytom přihodíš je do tabulky? 

Máš nějaké info? Omlouvám se, jsem tu extrémně novej a hrozně blbě stíhám vazby.  Budu teď řešit všecko všecičko vodčistýho stolu, začněmež objednávkou světel z číny s @dandytom, jestli mě teda přiberou, takže DMXa budu potřebovat takisto. Díky!


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 261
 

Ahoj panove, domluvili jste se na nejakym vikendovym terminu ???


   
ReplyQuote
(@lukask)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 21
 

Ideálně dnes nebo zítra večer. @cybermole jak se ti to hodí? 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Za mě lepší dnešek, ale pro Vás peklo na silnicích. Dneska můžu celý den, klidně na oběd.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Hoši tak za mě dnešek rozhodně nedoporučuji. Cesty budou hrozné, začíná to pěkně namrzat. Zítra to snad lepší nebo po neděli. Nechám na Vás, když bude zájem, tak napište. Sedím v Žatci každý den.


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 261
 

No ja sedim stale na fabrice, rozhodl jsem se dneska zrusit cestu domu a pojedu zitra rano.


   
ReplyQuote
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 

Já se ani nehnu z brlohu, za prvý jsem ještě toxická hyena, za druhý venku je ve Varech problém i přejít ulici natož se někam dobrovolně vydat navíc ve špičce. Nedorazili mi ani žádný makáči dneska, obvzlášť od Chebu to zkolabovalo komplet.

Takže asi si @cybermole užiješ klidu bez vetřelců 😀


   
ReplyQuote
Page 13 / 25
Share: