Forum

Forum

Notifications
Clear all

LED panel 600x600

371 Posts
45 Users
26 Likes
85.1 K Views
(@cyklonit)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 93
 

@dandytom

Díky za přístup k seznamu, určitě bych vzal ca 70kusů panelů 15W varianty. Ještě ale nevím jestli kulaté a nebo čtvercové, tedy proto jsem zatím nevyplnil. Jeden typ panelů ze stejného důvodu, co už tu bylo psáno dříve. Je lepší mít pouze jeden typ panelu rezervní. Čtvercový bude mít nejspíše větší rámeček, v tu chvíli by byl lepší kulatý. 

 

 


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

hele jeste si to s tema 15W promysli. Záleží teda kolik jich plánuješ na místnost, ale já mám kulatý 10W a na místnost cca. 7m2 mi bohatě stačí 1 svítidlo. V obýváku jich mám 6 a je tam světlo jak ve dne.


   
ReplyQuote
(@cyklonit)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 93
 

Vychazel jsem z doporucene intenzity osvetleni tady . Treba u detskeho pokoje ktery ma 14m2 jsem uvazoval 4 kusy 15w. 70ks uvazuju na barak i s garazi a jeste zbyde. Samozrejmne jsem to i obcas prestrelil. 

 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

4ks 15W na jednu místnost je moc. Mám ty 10W a svítí to jako "blázen". V dětském kde bylo světlo s 60W žárovkou, jsem na něj provizorně přidělal zespod tu 10W. Osvětlení místnosti bylo tou LED mnohem kvalitnější. Po nějaké době, jsem už používal k osvětlení jen to LED.

Do domu mám na mistnosti o ploše 15m2 naplánované vždy 4 ks a to jen kvůli rozptylu. Určitě nepoběží na 100%. Dimmer to stáhne.


   
radek reacted
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 
Posted by: Cyklonit

@dandytom

Ještě ale nevím jestli kulaté a nebo čtvercové,

 

 

Čtvercové se blbě ladí na stropě, aby hrály hrany. U kulatých je to pohoda.


   
ReplyQuote
(@lukask)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 21
 

Bude zajem i o upravené neblikající dmx dimmery? @dandytom přihodíš je do tabulky? 


   
ReplyQuote
(@cyklonit)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 93
 

Diky, budou kulate. I ten ramecek je mozna uzsi. Ono to osvetleni je trochu magie, kdyby to bylo jen na me, tak vsechny mistnosti budou bile, ale.....😂. Tedy tise doufam, ze se to tema barvama nebude prehanet. 

Vyzkouset primo v mistnostech nemohu, zatim nemame ani okna a realizace svetel prijde na radu leto, podzim 2019. V praci na mistnost 7m2 jsou dva spoty 185mm 15w. Sviti to dobre. Pradelna 3 kusy 600x600mm 36w na 10m2. Oboje sviti studenou bilou, strop ve vysce 1,9 - 2m. Celkove dostatek svetla - mistnosti bez oken. 

Ubrat svetlo jde vzdy, ale pridat je problem. Na byte svitime cinskyma Led bodovkama 12w, teda myslim ze jsou 12w, svetla v obyvaku, kde jsou tmavsi barvy (oranzova a neco jako cervena) tak 4x12w je malo. Podkrovi, zhruba 16m2. 

Je to jako kdyz clovek rekonstruoval, mel mistnosti hole anebo v lepidle a pak se vymalovalo na bilo. Uplne to zarovka 100w rozsviti.

 

 

 

 


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

Já jsem asi slepej, ale v tom katalogu nevidím ty světla co můžeme objednat, to je nějaká variace na ty ultra slim? A možná u nich uplně nevyužiju RGB, nedají se sehnat spíš nějaké s vyšším CRI, aspoň 95? Pochopil jsem teda že ideální jsou ty 10W, mám místnost 3,5*3,5m když bych dal 4 do rohů, jde potom nastavit aby se to rozsvěcelo rovnou třeba na 80%? Z toho co jsem zatím pochytil myslím že jo, ale radši se ujišťuju. 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 
Posted by: LukasK

Bude zajem i o upravené neblikající dmx dimmery? @dandytom přihodíš je do tabulky? 

Já bych měl zájem. Minimálně cca 30-35 ks. Ideálně ve tvaru jako jsou D4. Aby to bylo v modulu na DIN lištu a displej s tlačítky na přední straně.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 
Posted by: Bobesch

Já jsem asi slepej, ale v tom katalogu nevidím ty světla co můžeme objednat, to je nějaká variace na ty ultra slim? A možná u nich uplně nevyužiju RGB, nedají se sehnat spíš nějaké s vyšším CRI, aspoň 95? Pochopil jsem teda že ideální jsou ty 10W, mám místnost 3,5*3,5m když bych dal 4 do rohů, jde potom nastavit aby se to rozsvěcelo rovnou třeba na 80%? Z toho co jsem zatím pochytil myslím že jo, ale radši se ujišťuju. 

Samozřejmě, že to jde. I si to bude pamatovat jakou barvou se to má rozsvítit. Např. na práci studená bílá, na relax teplá bílá a na sex červená atd.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Kdyby měl někdo zájem, tak na víkend díky kobra23 budu mít ten zápůjční kus kruhového led světla. Takže kdyby se chtěl někdo zblízka podívat, aby jsme si to nemuseli posílat, tak se hlašte. Pozice světla bude v Žatci 🙂

@kazan @bobesch @acter @lukask @tomass @martinb


   
ReplyQuote
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 

@cybermole No uvidime jaký bude počasí, zatím víkend vypadá spíš na zález za pec 😀 o mým aktuálním horečkostavu nemluvě... Ale beztak s Tebou chci probrat jednu akcičku, tak by se to i hodilo se na základně potkat 😀 takže možná, že tam za světlem vyrazím... 😀 😀 😀


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 256
 

No ja bych klidne v nedeli


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

V sobotu jsem na praxi do 14 hod. Pak jsem volnej, neděle volná zatím celá. Světlo dorazí snad už zítra.  Takže pokud by jel někdo kolem, tak klidně čt/pá během dne. Jen je potřeba to říci včas.


   
ReplyQuote
(@lukask)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 21
 

@cybermole pravděpodobně pátek nebo sobota večer, řekněme sedmá večerní? Máš k dispozici i dimmer? 


   
ReplyQuote
Page 12 / 25
Share: