X
Forum

Forum

Střídač Goodwe gw10...
 
Notifications
Clear all

Střídač Goodwe gw10k-et

125 Posts
21 Users
5 Likes
15.8 K Views
(@jzaruba)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

@_petr_ Měl jsem taky problémy s odpojováním Wifi. Mám doma mikrotik s více AP s nastaveným pravidlem odpojování při nižším signálu. Nepomohlo ani výjimky pro GW...nakonec jsem pravidla vypnul a k odpojování nedochází. Vyřeším to pak asi samostatným AP jen pro GW.

Od instalační firmy mám info, že GW se úplně nekamarádí s novými AP s novými protokoly a dochází pak k odpojování. Musel jsem vždy resetovat klidně denně wifi na GW.

Jinak mám připojený GW přes RS485 a převodník RS485 <> LAN a vyčítám v Loxone přes modbus. Wifi mám jen pro SEMS portál.

 

 

 


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 493
 

@jzaruba Díky za info. Už jsem taky narazil na informace, že se GoodWe s Mikrotikem moc nekamarádí, možná je problém v tom. Věřil jsem, že drátové připojení problémy vyřeší, ale asi je to ještě větší shit.

Pro zajímavost, LAN/WiFi modul se mi podařilo připojit na WiFi, už drží pár dní, ale například nereaguje na restart modulu.


   
ReplyQuote
(@swoby)
New Member
Joined: 2 years ago
Posts: 1
 

@aku Ahoj, mas jiz seznam aktoru a adresy? pokud ano, mohl by jsi poslat?:-) dekuji


   
ReplyQuote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

Zdravím.. umíte přepínat pracovní režimi střídače?

Nemá někdo tabulku  režimů asi  by to měl být tento 47000, "Work Mode",

Diky


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

@chucky muzu se zeptat na duvod? bez prepinani rezimu se da ovladat cokoli krom krom prodeje do site z baterky


   
ReplyQuote
Page 9 / 9
Share: