Forum

Forum

Spinanie zaluzii
 
Notifications
Clear all

Spinanie zaluzii

22 Posts
8 Users
1 Likes
2,915 Views
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Resume v skratke - pokial Ta tlaci cas, pories to 2x railduino, ale vykasli sa na modbus (ten loxone uplne znepouzitelnil) a kup si verziu s ethernetom. Pokial tolko netlaci, tak pokracujme tu:

https://www.vodnici.net/community/loxone-a-arduino/arduino-moduly-na-spinanie-rele/


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1901
Topic starter  

Pani, viete mi poradit rele za rozumnu cenu, alebo ake ste pouzili na spinanie zaluzii? Staci aj 6A ? http://www.tme.eu/sk/details/38.51.7.024.005/elektromagneticke-rele-supravy/finder/385170240050/


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Ja som zaluzie este nerealizoval, ale tiez mam na ne podobne rele 6A. Co som pozeral motory, prikon je tak 100-200W, takze rele musi bohate stacit.


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Ja bral 8A nejobycejnejsi TE Connectivity cca 50kc / kus. Zatim se zadny nespeklo 🙂


   
ReplyQuote
naryan
(@naryan)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 46
 

Ahojte, ja som sa priamo pytal na parametre motorov somfy J4WT, ktore sa pouzivaju asi najcastejsie.

Odoberany prud pri 6Nm verzii je 0.4A a pri 10Nm verzii 0.5A. Pocas startu motorov vznika este nabehovy prud 7A, ktory trva priblizne 2ms.

Snad Vam tieto informacie pomozu 🙂


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1901
Topic starter  
Posted by: nksh

Ja bral 8A nejobycejnejsi TE Connectivity cca 50kc / kus. Zatim se zadny nespeklo 🙂

nksh vies napisat aj presny typ, ta cena je dobra. Bude to asi cena bez patice.


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Rele dle napeti civky: RT424730

a patice: gzm80-bk

Pokud mas rad svetylka muzes si k tomu jeste dokoupit signalizacni LED modul, ale neni to nutne 🙂

Edit: Nezapomen na sponu: GZT80-0040


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: