Forum

Forum

Ovládání světel pomocí DMX Extension a Dimmer Extension  

Page 20 / 20
  RSS

Venca
(@venca)
Active Member
28/02/2019 3:08 pm  

Ahoj, máš jeste led panel na testovani? Rad bych vyzkousel? Nekde jsi psal moznost predani Praha? Slo by to?

jinak chlapi? Budete nejaka svetla jeste objednavat? Urcite bych se pridal! Pripadne je nekde odkaz na vyrobce? Asi jsem slepej ale nemuzu to najit. Diky

venca

ReplyQuote
Richard
(@richard)
Reputable Member Moderator
28/02/2019 3:29 pm  
Posted by: Venca

Ahoj, máš jeste led panel na testovani? Rad bych vyzkousel? Nekde jsi psal moznost predani Praha? Slo by to?

jinak chlapi? Budete nejaka svetla jeste objednavat? Urcite bych se pridal! Pripadne je nekde odkaz na vyrobce? Asi jsem slepej ale nemuzu to najit. Diky

venca

Ahoj, mohl bych ho vzit s sebou do Prahy, predat na Zlicine v utery rano kolem 7:45-8:00 a nebo ve stredu kolem 16:30 odhadem zase Zlicin, pripadne nekde na obchvatu treba Jesenice

ReplyQuote
dandytom
(@dandytom)
Eminent Member
24/04/2019 1:09 pm  

Ahoj,

Včera dorazili letošní objednávka LED panelů. Dnes jsem zabalil a zítra si je kurýr z DPD vyzvedne. V pátek by jste měli mít světla na Vaších adresách.

ReplyQuote
Daver
(@daver)
Trusted Member
24/04/2019 3:35 pm  

@dandytom 3x sláva, akorát včas 🙂 Doplatek je dobírkou? 

ReplyQuote
dandytom
(@dandytom)
Eminent Member
04/07/2019 1:04 pm  

Ahoj,

připravují další objednávku LED panely, zda má někdo zájem zde je odkaz. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vjJcHiEILOQBH68jUoacIDnu-dvf_jjaBscGGGVO51I/edit?usp=sharing

Uzávěrka objednávek 25.8, objednávka po uhrazení záloh cca konec července. Dodání cca v září, říjen.

ReplyQuote
Venca
(@venca)
Active Member
11/07/2019 4:08 pm  

Ahoj,

Skvělá zpráva, už jsem chtěl objednávat sám...

prosím tě, povolíš mi přístup do tabulky, abych mohl objednat? Mám to "pouze pro náhled":(

Děkuju moc!! Vašek Fiala

ReplyQuote
Page 20 / 20
Share:

Working

Please Login or Register