Forum

Forum

Novy UI APPka/WEBka...
 
Notifications
Clear all

Novy UI APPka/WEBka sracka najvacsia?

137 Posts
26 Users
13 Likes
19.1 K Views
(@killeriq)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 816
Topic starter  
Posted by: @petrp

Ahoj, zrovna jsem si objednal FVE s baterkama a předpokládám, že FVE a baterky pro spotřebiče v domácnosti vždy dostanou přednost před sítí? Potom plánuji mezi ČEZ elektroměr a měření od FVE dát wattrouter, který zachytí přetoky do sítě. Vše poběží "nafázované" se sítí.

to mas skor tema do FVE temy, nie to appky 😉

Tieto otazky si mal riesit z realizacnou firmou ako menic funguje a co vsetko sa da nastavit.

Predpokladam ze nebudu ani tusit ako nastavit na nejake podmienky loxone.

Ohladom Wattroutra som nieco podobne riesil vcera https://www.vodnici.net/community/technologicke-vybaveni-domu/fve/paged/23/#post-28984

a na moj setup je to zbytocny HW, to co "usetri" jeho cenu nikdy nezaplati. Teda spinanie bojlera cez loxone ako to ma @koldavideo mi pride lepsie


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 
Posted by: @petrp

Ahoj, zrovna jsem si objednal FVE s baterkama a předpokládám, že FVE a baterky pro spotřebiče v domácnosti vždy dostanou přednost před sítí? Potom plánuji mezi ČEZ elektroměr a měření od FVE dát wattrouter, který zachytí přetoky do sítě. Vše poběží "nafázované" se sítí.

Nevím jaká je aktuální situace, ale pokud nebudeš mít s ČEZem zlegalizované přetoky do DS, tak wattrouter nezamezí na 100% přetokům, vždy tam něco málo uteče než zareaguje elektronika. Nové elektroměry jsou údajně schopné zachytit už 1/4 vlny sinosoidy přetoku...


   
ReplyQuote
Page 10 / 10
Share: