Forum

Forum

Nefunkční statistik...
 
Notifications
Clear all

Nefunkční statistiky energií

18 Posts
9 Users
0 Likes
3,220 Views
(@honza-kl)
New Member
Joined: 5 years ago
Posts: 1
 

Podařilo se prosím někomu vyřešit zmiňovaný problém se statistikami? Kartu mam zapnutou test karty /miniserver/dev/sys/sdtest je bez chyb. Nefungují ani v APP ani ve webovém serveru. Karta není zaplněna. Restart miniserveru jsem provedl. Čas miniserveru je v pořádku. Děkuji za pomoc


   
ReplyQuote
MartinB
(@martinb)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 132
 

Oživují toto téma pac jsem včera zjistil nemilou věc a to že mi již 10 dni nejde statistika na celkový odběr el. Hodinový průměr. Výkon ten se ale zapisuje v poradku. Ale neco se tomu bloku stalo a nevim co. Podotýkám že jsem již 4mesice na loxplan nesahl. Ostatní statistiky běží normálně. 

Screenshot 20210727 053958
Screenshot 20210727 054009
Screenshot 20210727 054058
Screenshot 20210727 053951

 

 Dnes rano jsem udělal zalohu sdkarty a vyměnil ji za novou ale pořád je to stejne. Zkoušel jsem statistu vypnout a pote opět zapnout ale také nic. Nějaké rady ? Setkal se stim někdo ? 

This post was modified 3 years ago by MartinB

   
ReplyQuote
pavels1
(@pavels1)
New Member
Joined: 2 years ago
Posts: 1
 
Posted by: @milanc

Ahoj, několik posledních měsíců mi loxone appka ani web neukazují u energií ve statistikách odběry. Historická data k dispozici jsou, ale pak mám všude nuly. Už jsem to jednou potkal u někoho jiného a nepřišli jsme na to, jak to zprovoznit (upgrade z historické verze nepomohl). Neřešil někdo? Díky.

Něco podobného jsem zažil v průběhu několika posledních dnů nepravidelně - občas se mi statistiky zobrazovaly a pak za hodinu zase ne. A kontaktoval jsem i Loxone - netušili, jak to řešit. Důvod chyby byl v mém případě triviální - ačkoli můj mobil reagoval na všechny změny nastavení ve vizualizaci Loxone, statistiky se asi díky většímu objemu dat nezobrazovaly korektně. Stačilo uvolnit paměť mobilu a vše je ok :-)....


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: