Forum

Forum

Seznam Loxone eshop...

Notifications
Clear all

[Sticky] Seznam Loxone eshopů a jejich slev  

RSS

L
 L
(@l)
Noble Member Admin
06/03/2020 12:57 pm  

Seznam Loxone eshopů a jejich slev pro naše uživatele:

Trocha informací k tomuto postu:

Jelikož Loxone uzavřelo prodej komponent koncovým zákazníkům, objevilo se zde na fóru několik dotazů, kde nyní nakupovat, a zároveň i prodejci, co chtějí svůj eshop představit uživatelům.

Abychom se vyhnuli zaspamování fóra s dotazy a nabídkami eshopů, rozhodl jsem se udělat tento post, do kterého se po předchozí domluvě budou moci přidat jednotlivé eshopy spolu s nabídkou pro naše uživatele.

Každý eshop má možnost nabídnout slevu dle svého uvážení, zároveň pak u takto prezentovaného eshopu máme affiliate link na 1%, které nám pomůže financovat náš blog. 

Pokud jakožto zákazník u daného eshopu nebudete spokojeni, určitě mi napište buď přes soukromou zprávu či sem do komentářů. Budu se situaci snažit řešit a v případě opakovaných problémů pak eshop ze seznamu odstraním.

Honza and blaf liked
Topic Tags
xslide
(@xslide)
Active Member
06/03/2020 1:00 pm  

Ahoj, posílám aktuální slevový kód pro Luxum.cz 

VODNICI05

V případě dotazů nám klidně zavolejte nebo napište, kontakty najdete u nás na webu. 

Honza and blaf liked
ReplyQuote
blaf
 blaf
(@blaf)
Reputable Member
06/03/2020 1:12 pm  

Tohle je pěkný nápad, jen si nejsem jistý, jestli je diskuzní thread nejlepší místo pro nějaký seznam. Nebyla by lepší stránka ve wiki? Tady se to může po čase hodně rozrůst a v těch x stránkách nepůjde nic najít. Jen námět k zamyšlení. Kdyžtak tenhle můj post klidně smažte.

ReplyQuote
L
 L
(@l)
Noble Member Admin
06/03/2020 3:06 pm  

Je to pokus, uvidíme jakou to bude mít odezvu. Je pravda, že do wiki by se to dát taky dalo, zároveň ale tady je to zas na očích lidem z fóra, kteří to řeší. Zatím sem to chtěl zkusit takto, uvidíme pak dál.

blaf liked
ReplyQuote
cendler
(@cendler)
Eminent Member
06/04/2020 10:31 pm  

škoda, že jsem si toho nevšimnul dřív, teď jsem něco malého bral, ale každá kačka se hodí, tak příště vím

ReplyQuote
PavelF
(@pavelf)
Eminent Member
02/06/2020 1:47 pm  

Zdravím všechny, nevím jestli jste to někdo slyšeli, ale dostal jsem infromaci od svého Loxone partnera že LOXONE ruší ze sortimentu Extension (viz. https://shop.loxone.com/cscz/extension.html ). Je to pěknej poděl od Loxonu.

ReplyQuote
Arty
 Arty
(@arty)
Active Member
02/06/2020 1:57 pm  

@pavelf

Ahoj, zmiňovalo se to tady https://www.vodnici.net/community/loxone-a-arduino/v11-is-out/

Neví ale někdo od kdy? Popř. zda bude nějaká adekvátní náhrada?

ReplyQuote
PavelF
(@pavelf)
Eminent Member
02/06/2020 2:23 pm  

@arty

Náhrada už je :D. Jak zmiňoval @chucky zde https://www.vodnici.net/community/postid/23203/ musíš si to poskládat z dostupných Extensions, ale taky mě to dost štve.

This post was modified 1 day ago by PavelF

ReplyQuote
smotek7
(@smotek7)
Prominent Member
02/06/2020 4:29 pm  

Odhad maili cca 2 mesiace , info stara cca mesiac.
Takze tak do konca juna odhadujem.
Ale aj MS1 uz mal byt minuty a stale maju skladom.

ReplyQuote
xslide
(@xslide)
Active Member
02/06/2020 4:41 pm  

Skladem ho zatím mají v dostatečném množství, a měl by být vyřazen cca někdy v červenci. V případě zájmu můžete objednat na e-shopu viz. výše včetně slevy.

ReplyQuote
Share: