X
Forum

Forum

Loxone vrátný / int...
 
Notifications
Clear all

Loxone vrátný / intercom

878 Posts
97 Users
50 Likes
223.6 K Views
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Tak mi to nedalo a právě jsem dovezl domu E16C. Jdu nastavovat, tak jsem na to zvědavý. 😀 


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

@pigom 🤣 Prip. poslu navod od chlapika z businesscom, mam to v mailu a je ta vypsanej ten zaklad... Dej vedet, jak ti to pujde...


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

@kao super díky. Musím uznat, že komunikace s businesscom je fakt dobrá.


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

@kao Mohl by jsi mi přeposlat ten návod co ti poslali? Narazil jsem na textový překlad LCD je to celkem 1200 řádků. Přeložit je bude celkem zdlouhavý. Zkusím jim napsat jestli to někdo již nepřeložil.


   
ReplyQuote
(@sigituning)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 36
 

@kao Tak hlásím úspěch, nevím proč, ale udělal jsem nový účet ne na antisip.com ale na iptel.org a zatím funguje jak interní tak externí volání bez problémů. Tak snad to tak vydrží, ikdyž je to hodně divné.


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

@pigom Poslu... Sem nebo mail? Jinak ten preklad jsem vcera taky resil, ono ve finale bude stacit prelozit jen nekolik slo/frazi...


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

@sigituning To je teda... Uvidis...


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

@kao Asi jo teprve jsem na tom začal dělat. Prosím jak naskenuji obličej? Přišel jsem jen na to jak naimportovat foto. Klidně sem ať to mají ostatní


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

@pigom Nenaskenujes, nahrajes foto a ono se to pak nejak "kalibruje" podle realneho skenu... Podle meho nazoru teda 😂


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

@kao Jdu na to díky za info.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Jen pro jistotu, o tomto navodu vite? 
https://www.filipek-czech.cz/interkom-pro-loxone/

Majitel ho prubezne aktualizuje.

 


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

@l-adamek Ja o nem vim, ale na tu E16 v podstate k nicemu nepomuze...


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

Az to rozbehate, tak to  idealne dejte tady do wiki. 🙂


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

@kao Zatím nemám aktivní cloud. Vzhledem k tomu, že intercom nemá hw tlačítko na zvonek, tak nevím jak vyvolat hovor z intercomu přes cloud do jejich mobilní aplikace. Jinak SIP audio a video na loxone už mám funkční. Na klávesnici mám nastavené PINY, které po zadání provedou příslušnou akci, tak jako tomu je u loxone klávesnice. Už jsem i přišel jak nastavit obličej přímo na intercomu. Stačí přidržet prst na displeji víc jak 5s a vyskočí menu pro zadání PINU pro admina (je nutný nejprve nastavit pře web). V admin menu na LCD je veškerý nastavení jako u webu. Jako tlačítko zvonek jsem použil profil LCD "speed Dial" a v Action URL jsem nastavil pro "Make Call" akci pro loxone, aby spustil zvonek.

Vzhledem k tomu, že není určený, aby zadával někdo PIN při odchodu z domu, tak řeším jak to udělat, aby mě neautorizoval obličej v době kdy budu ťukat kód pro alarm a zmknutí domu. Přemýšlím o časové blokaci pro otevření vstupních dveří. Uvidím jak se to bude chovat v praxi.


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

@pigom Ja na to nemel dnes cas... O tom nastaveni z displeje jsem nevedel, dobre vedet... Do toho speed dial si do value zadej neexistujici ip a nekde se tam nastavujou moznosti volani, neco jako dial out time, tak to na minimalni hodnotu 5 s (skoda, ze nejde mene) a ono to pri stisku zavola a za 5 s polozi a pak se lze spojit z apky Loxonu... Je to trochu krkolomny, ale funguje to v podstate dobre. Btw. ja ten jejich cloud vubec nezkousel pouzit, chtel jsem to mit vsechno v Loxonu.


   
ReplyQuote
Page 53 / 59
Share: