X
Forum

Forum

Loxone vrátný / int...
 
Notifications
Clear all

Loxone vrátný / intercom

878 Posts
97 Users
50 Likes
224.5 K Views
(@hl-jarda)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 48
 

@_petr_ 

 

Proto jsem prosil o doporučení jaký injector použít. Dáš mi nějaký typ?


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

Ja mam treba tento TP-LINK TL-POE150S


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 493
 

@hl-jarda já nemám intercom, takže jsem chtěl jen vyloučit, že se snažíš použít pasivní poe. Aktivní si myslím, že bude fungovat každý splňující standard, ale na 100% by to vyjít nemuselo.


   
ReplyQuote
(@hl-jarda)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 48
 

@kao 

Díky vyzkouším


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

Dnes jsem jim volal a chlapík z businesscom říkal, že by to teoreticky mělo fungovat, byl dost ochotnej. Ptal jsem se na zapůjčení a říkal, že by to neměl být problém, ať se připomenu mailem, tak už jsem jim psal... Uvidíme


   
ReplyQuote
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 170
 

A přitom by stačilo jen číst... (ofiko web Loxone)

image

Bohužel, ty pasivní injektory od Ubiquiti už nadělaly tolik paseky, viz i v jiném vlákně, že prý Dahua kamery nepodporují PoE apod. nesmysly.

Stejně tak tvrzení: "Oni totiš používají injector mode A ale všichni ostatní používají mode B" je přesně naopak, standard u aktivního PoE je ten, co používá Loxone a asi milion dalších výrobců...

Prostě bude ti fungovat jakýkoli standardní aktivní injektor nebo standardní PoE switch za pár stovek. 


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 
Posted by: @kao

Dnes jsem jim volal a chlapík z businesscom říkal, že by to teoreticky mělo fungovat, byl dost ochotnej. Ptal jsem se na zapůjčení a říkal, že by to neměl být problém, ať se připomenu mailem, tak už jsem jim psal... Uvidíme

Měl jsem stejný nápad. Mohl by jsi se pak podělit o výsledky, aby jsme z nich nedělali půjčovnu 🙂


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

Urcite dam vedet...


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

Hosi, tak to vypada dobre... Mam funkcni prakticky vse krome spojeni audia z venku (SIP), coz nejak nejsem schopnej nastavit... Jeste chci trochu vic otestovat to face id, funkcnost na primem slunci, apod.


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Díky za info. Je nějaká možnost vytvořit uživatele a k němu přiřadit PIN a po ověření nastavit vyrtualní vstup na loxone, aby třeba otevřel vrata? Defakto tímto bych chtěl docílit stejné funkce jako u loxone klávesnice. Zadáním 4 místního PINU se může nadefinovat akce.

 


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

Presne takhle origo klavesnici pouzivam, takze jsem tuhle funkci taky chtel vyresit a ano, jde to. Konkretne mam kod na otevreni branky, kod na otevreni branky+dveri domu a kod na otevreni brany pro auto.


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 493
 
Posted by: @kao

face id

Je pro zajímavost, jak se to zachová, když tomu podstrčíš fotku?


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 
Posted by: @kao

Presne takhle origo klavesnici pouzivam, takze jsem tuhle funkci taky chtel vyresit a ano, jde to. Konkretne mam kod na otevreni branky, kod na otevreni branky+dveri domu a kod na otevreni brany pro auto.

Super to je dobrá zpráva. A ten SIP je problém v nastavení a nebo na tvé síti? U R20A jsem s tím problém neměl a funguje mi to i s jejich cloudem souběžně.


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

To je jedna z veci, kterou chci vyzkouset 🙂


   
ReplyQuote
 KaO
(@kao)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 82
 

@pigom Spis jsem levej a uz jsem u toho sedel dnes moc dlouho 🙂


   
ReplyQuote
Page 50 / 59
Share: