Forum

Forum

Loxone vrátný / int...
 
Notifications
Clear all

Loxone vrátný / intercom

878 Posts
97 Users
50 Likes
222.2 K Views
 vlne
(@vlne)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
 

Představuji aplikaci mého interkomu: střeva DoorBird a schránka do sloupku DOOLS plus nově vyrobený panel.

20181029 102512

   
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 
Posted by: vlne

Představuji aplikaci mého interkomu: střeva DoorBird a schránka do sloupku DOOLS plus nově vyrobený panel.

20181029 102512

Super.. jakou máš meteostanici ? 🙂


   
ReplyQuote
 vlne
(@vlne)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
 

Mám ME13.


   
Georgio reacted
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1892
 

Ako si spokojny s doorbirdom?


   
ReplyQuote
 vlne
(@vlne)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 91
 
Posted by: smotek7

Ako si spokojny s doorbirdom?

Je levnější než interkom od Loxone, jednoduchá a popsaná integrace a funguje. Takže jsem spokojen.


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

S hikvisionem mám velmi dobré zkušenosti, montoval jsem už 3 kusy, ale nemám zkušenost s integrací do loxone. Je super, že to dokáže volat přímo do aplikace na telefonu ať je člověk kdekoliv, případně to může zvonit i v tabletu doma.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

A je skutocne integracia do loxone tak nutna? Ja totiz presne uvazujem, ze by mi stacil lacny cinsky sunt co mi bude zvonit na mobil/tablet cez internety, pretoze loxone notifikacie vobec nepouzivam (pretoze neexistuje pohodlna cesta ako mat stale a spolahlivo spojeny mobil s loxone), na pruserove stavy si posielam emaily.

Aky model hikvision pouzivas?


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Dělal jsem 2x DS-KV8x02-IM a 1x DS-KV8102-IP.

KV8x02-IM se montoval společně s vnitřní jednotkou DS-KH83xx, nevím jestli dokáže být samostně jako KV8102-IP, tak podrobně jsem to nezkoumal. Integrace je asi dobrá kvůli otevírání brány a zvonku a následné automatizaci. Mimo jiné má KV8x čtečku karet a disponuje RS485, 4x alarmovým vstupem a jedním NO/NC výstupem - na který jsem dával otevírání brány.

hik door

   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Pokud by někdo chtěl hikvision věci, tak mohu dodat z EU distribuce cokoliv za dobré ceny. Něco mám i z čínské distribuce - převážně kamery. Bohužel, ale nepodporuji BUS platby 🙂 "bez účasti státu"


   
ReplyQuote
(@marwal)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 16
 

Ahoj, mám dotaz na někoho kdo GDS3710 již vlastní. Plánuji jen namontovat na dols panel a to tak aby to bylo pokud možno co nejnižší a na těch fotkách níže jde vidět že to mají jako povrchovou montáž (2. obr. zleva a také zapuštěnou 4. obr. zprava). Jak můžu koupit tu variantu se zapuštěnou montáží kdy bude nad panel vystupovat intercom co nejméně?

Grandstream-GDS3710-HD-IP-Video-Door-System


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Rámeček pro zapuštěnou montáž je jako volitelné příslušenství.


   
ReplyQuote
 ager
(@ager)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 146
 

Ahojte. Precital som si to tu viac krat a vidim ze vsetci riesite intercom (audio+video) ale kedze ja to riesim do bytu, kde uz je intercom bez videa bohuzial, rad by som to rozbehat na loxone z vonku. To znamena ze ked mi niekto zazvoni tak sa s nim budem vediet rozpravat ako keby som bol doma a tiez mu budem vediet aj otvorit.

Ono je to v podstate jedno ale ak niekoho zaujima a vedel by poradit tak je tam tento audiovratnik, k nemu tato ciselnica pre kodovu volbu a nejaky elektrozamok a v bytoch su tieto domace telefony. Audiovratnik a vsetky domace telefony su prepojene po dvojvodicovej zbernici. 

Podarilo sa mi dostat do loxone vstupy ze niekto zvoni (spravil som si taky obvod a z pieza v telefone ktory je ako zvoncek berem signal do loxone) ci uz dole pri v chode alebo pri dverach bytu (z tlacitka) a tak isto pomocou 3 rele (da sa to aj s jednym) viem ten elektrozamok z loxone otvorit ale uz len vediet komu otvaras 🙂

Nedalo by sa nejako spojit sluchatko a mikrofon toho povodneho domaceho telefonu ktory tam je s nejakym sluchatkom a mikrofonom IP telefonu aby som tam v loxone rozbehal aj audio? Len pre info, v jednom byte sa na tu zbernicu daju napojit az 4 telefonny  takze by sa dalo pridat jeden telefon niekde kde sa rozobere a nejako napoji na ten IP telefon.... 

Mozno je aj nejake ine a lepsie a jednoduchsie riesenie preto to tu pisem...Dakujem za kazdu radu!!! 


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 
Posted by: cybermole

Dělal jsem 2x DS-KV8x02-IM a 1x DS-KV8102-IP.

KV8x02-IM se montoval společně s vnitřní jednotkou DS-KH83xx, nevím jestli dokáže být samostně jako KV8102-IP, tak podrobně jsem to nezkoumal. Integrace je asi dobrá kvůli otevírání brány a zvonku a následné automatizaci. Mimo jiné má KV8x čtečku karet a disponuje RS485, 4x alarmovým vstupem a jedním NO/NC výstupem - na který jsem dával otevírání brány.

hik door

@cybermole da se KV8x02-IM  integrovat primo do loxonu?


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Nevím jak je to s integrací, nezkoušel jsem.


   
ReplyQuote
(@micrak)
New Member
Joined: 5 years ago
Posts: 1
 

U vstupních dveří plánují NFC code touch. Už delší dobu hledám intercom, který by NFC podporoval. 

Některé mají RFID ale s NFC žádný. Mít jako čtečku další NFC code touch mi přijde zbytečně. Nemáte někdo vyřešeno?


   
ReplyQuote
Page 24 / 59
Share: