X
Forum

Forum

Loxone vrátný / int...
 
Notifications
Clear all

Loxone vrátný / intercom

878 Posts
97 Users
50 Likes
223.6 K Views
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Vypadá dobře 🙂 Automatický příjem, zavěšení po zazvonění atd máš ověřené že umí?


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

cekam na odpovedi...

v pripade, ze se niceho rozumneho nedoberu, tak objednavam schranku a nacpu vse dovnitr s RPI a vedle soupnu Loxone klavesnici...

pro me je nejvetsim problemem to, ze "levne" zarizeni maji vsechny LF RFID, ktere se da strasne snadno zkopirovat... na otvirani branky to vem cert, ale na alarm apod uz je to spatny


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Tak se budu těšit na pozitivní informace 🙂

Jediná škoda, že je to na povrch. V případě když to budeme chtít zapustit, tak nás čeká bastlení a přesný výřez 🙁

EDIT:

pro zápustnou montáž dělají příslušenství:

WallMountKit

   
Georgio reacted
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Trochu pátrám a zatím jsem objevil, že automatický příjem je OK.

White List

This page allows users to configure the white list, which is a phone number or extension list that can call the GDS3710. (the call will be automatically answered when calling from a phone set on the white list).


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Integrace GDS3710 bude nejspíš možná přes Log:

This page allows users to configure the Log Manager details that will be used by GDS3710 to communicate to an HTTP server the Log Events. When the feature Enable and Configured, all the logs will be uploaded to server: RFID open door, PIN open door, SIP Call, Alarm, etc..

For instance, the GDS3710, after an RFID Card swiping, will send to the configured HTTP server the following HTTP POST containing “Use card open door” event:

POST / HTTP/1.1
Host: 192.168.6.107
Authorization: Basic Og==
Connection: keep-alive
Content-Length: 90
Date: 2017-11-09; Time: 14:07:27; Event describe: Use card open door. Card ID: 378690700.

Or, the GDS3710, after making a Call, when doorbell pressed, will send to the configured HTTP server the following HTTP POST containing “Phone call” event:


POST/HTTP/1.1
Host:192.168.6.107
Authorization:BasicOg==
Connection:keep-alive Content-Length:62
Date: 2017-11-09; Time: 14:13:12; Event describe: Phone call.

These HTTP POST messages can be used by a 3rd party software to integrate the GDS3710.


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

No vypada to, ze jedinej problem dostupnost mjpeg streamu, ktery se authentifikuje skrz form_base takze user/password nejde dat primo do URL... nepochopitelny, ze nemaj oboje...

tady je nejakej workaround na snapshot  https://forums.grandstream.com/forums/index.php?topic=37083.15


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

Ah, tak to asi mozne je...

https://forums.grandstream.com/forums/index.php?topic=37121.0

hmmm, tak to vypada fakt na favorita...

@pavel - napada/neprisel na neco co by mohl byt problem?


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Zatím jsem to víc nestudoval, ale opravdu to vypadá na favorita...


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

objednano 🙂 a uvidime... 


   
Pavel reacted
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Už hořím zvědavostí ?


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

-1 bod - nema infra 

ale inak to vypada celkom pouzitelne


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

infra? nerozumim?

EDIT: aha IR prisvit 🙂 hmhm, bez toho se asi obejdu... nejvetsi plus jsou definovatelne PINy na ruzne aktivity vlastne uplne stejne jako to ma Loxone klavesnice...

dovedu si predstavit, ze kombinace PIN+RFID odblokuje i Alarm

samozrejme plati to co jsem psal... 125kHz chip je proste kopirovatelnej shit, ale zarizeni s HIDkou uz bude drahe a rozhodne to nebude umet vse co umi toto...


   
ReplyQuote
(@hanzic)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 12
 

Zdravím, chci se zeptat zda-li by bylo možné se vrátit k myšlence spojení hovoru z Loxone miniserveru resp. z vizualizace na IP SIP telefon? Mám Grandstream GXP1610 a chtěl bych to zprovoznit. Zatím jsem úspěšně rozchodil komunikaci s interkomem Niteray Q504 (celkem velmi povedený interkom). V telefonech SIP a jejich nastavení se zatím vůbec nevyznám. Jinak super fórum!!! Díky


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

ehm, tak jsem se konecne dostal k rozbaleni Grandstreamu.

provedeni vypada velmi, velmi kvalitne, vsude jsou tesnici gumy, absence rj45 konektoru na ukor primeho pripojeni dratu z utp se mi zdala byt divna, ale nakonce se ukazala jako super vlastnost...

nastaveni SIPu zatim nechavam, protoze tam nepredpokladam zadne velke problemy.

co me ale trapi je to, ze mi nejak nedochazi jak mam na loxonu odchytavat HTTP POST commandy z intercomu... nejak jsem zil v domeni, ze HTTP INPUT je HTTP listener, ale on je to pouze aktivni vycitac udaju...

@Pavel - jak mam na loxonu odchytnout ty POST commandy, ktere intercom generuje do prednastaveneho HTTP serveru pomoci loggeru? 🙂 diky


   
ReplyQuote
(@hanzic)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 12
 

http://www.alphatechtechnologies.cz/cz/produkty/dverni-komunikatory/interkom-sip-cityline/?z=1&jmeno=1

Nespis  bude tento interkom velmi fungujici pro Loxone App.


   
ReplyQuote
Page 16 / 59
Share: