Forum

Forum

Loxone vrátný / int...
 
Notifications
Clear all

Loxone vrátný / intercom

878 Posts
97 Users
50 Likes
219.5 K Views
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306

   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

este som dohladal change log: 

http://www.doorbird.com/changelog


   
ReplyQuote
(@kozmo21)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 72
 

Ide to 

ja som si vsimol ze je novy FW ale nepozrel som si change log a v loxone som na to neklikol.Teraz som to skusil a video ide. tak ked bude viac casu implementujem to kompletne 

 


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

to je super sprava, celkom netrpezlivo cakam az das info - ide to komplet a ja ho s radostou objednam


   
ReplyQuote
(@kozmo21)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 72
 

Hlas ide Video ide I/O ponastavujem  dolezite bolo to video 


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

hlupy dotaz - to znamena ze je to plnohodnotna nahrada za origos loxone + riadeny rfid vstup?


   
ReplyQuote
(@kozmo21)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 72
 

ano  ale RFID som este ani neskusil  pribalili k tomu jednu karticku a jednu klucenku  ale cakaju na svoju premieru v sufliku.

a je to dokonca lepsie lebo doorbird ma  lepsiu kameru  detekciu pohybu (pride postar ku schranke a pride upozornenie)


   
ReplyQuote
(@macgyver)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 5

   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

Mozno si to spravit ci aj kupit 😀 Loxone ponuka intercom akurat ta cena je trosicku mimo.


   
ReplyQuote
(@macgyver)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 5
 

Tak mňa tiež zaujíma nejaký lacný interkom a práve preto som dal odkaz na ten ip converter box žeby to mohlo fungovať a je to aj za dobrú cenu


   
ReplyQuote
(@koudelnik)
New Member
Joined: 6 years ago
Posts: 2
 
Posted by: kozmo21

Hlas ide Video ide I/O ponastavujem  dolezite bolo to video 

Ahoj,

pořídil jsem si taky doorbird (DB-D101S). Mám ale problém rozchodit zvuk když se připojím přes Loxone app zvenku. Ve vnitřní síti mi všechno funguje, ale zvenku mám problém se zvukem.

Tobě chodí všechno jak z vnitřní sítě, tak zvenku (např.mobil připojený na LTE)?

Díky.

J.


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 826
 

k tomu Doorbirdu - podle toho co pisou pouzivaj low frequency 125kHz RFID, kterej se kopiruje masinkou za 20USD z aliexpressu 🙂 nejsem si uplne jistej, ze to dokaze kopirovat 64bit chipy, ale tak jako tak bych za tuto cenu cekal HIDku

me furt laka Loxon klavesnice a kameru/micro zabudovat do schranky...


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Taky hezký 🙂

Je to někdo odsud?

https://www.youtube.com/watch?v=6MjgC88S7qA


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 826
 

doufam, ze jo, nebo mu tam napisem at poskytne seznam veci a strucnej manualek 🙂

todle vypada konecne jako rozumne reseni kombinovatelene i s Loxone klavesnici za snesitelne celkove naklady 🙂


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 826
 

nazdar panove,

tak u me zatim vypada jako vitez tento  https://www.apollos.cz/produkt/grandstream-gds3710-video-vratny/230/?gclid=CjwKCAiA1uHSBRBUEiwAkBCtzWSLDxqYs9u2QviWyE4Eg8_FEU4ECKww0DyNQKewWeVuP5dbecVrFBoCICcQAvD_BwE

jedine cim si nejsem jist je to, jestli umi zarizeni generovat HTTP nebo UDP commandy do loxonu na zaklade zadaneho kodu... bylo by fakt super timto vyresit i loxone klavesnici...


   
MartinB and Georgio reacted
ReplyQuote
Page 15 / 59
Share: