Forum

Forum

Loxone vrátný / int...
 
Notifications
Clear all

Loxone vrátný / intercom

878 Posts
97 Users
50 Likes
222.6 K Views
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 442
 

Neintegroval někdo plně autonomní (a dost možná uzavřený) ABB Welcome (= Busch Jaeger)?


   
ReplyQuote
 pa4k
(@pa4k)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 23
 

Juras: bolo to okolo 1000 eur, zalezi co do toho chces narvat. Mozes dat hd kameru alebo obycannu, lepsie repro alebo obycajne, rfid s nfc... maju to cele customizovatelne

18818112 1863079923705758 856398781 o

   
MartinB reacted
ReplyQuote
MartinB
(@martinb)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 132
 
Posted by: pa4k

Ak by niekto chcel mozem napisat svoje skusenosti s integraciou 2N helios IP force.

Podla mna pekne a odolne zariadenie, skvely zvuk aj obraz, ja zatial iba chvalit mozem.

Ono nastavenie intecomu ma tolko moznosti ako keby ste sa hrabali v rooteru :D.

Je sice trocha drahsi a porovnatelna cena s loxone ale za tu cenu mam HD kameru + RFID(NFC) citacku

za každou zkušenost budem rádi 🙂


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 
Posted by: pa4k

Juras: bolo to okolo 1000 eur, zalezi co do toho chces narvat. Mozes dat hd kameru alebo obycannu, lepsie repro alebo obycajne, rfid s nfc... maju to cele customizovatelne

18818112 1863079923705758 856398781 o

tak mne to nacenili na 55k czk - to som nebol ochotny ani zacat diskusiu...

Screen Shot 2017 12 05 at 21.35.51

   
ReplyQuote
MartinB
(@martinb)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 132
 

no cena za hlavní jednotku by mě už odradila 🙁


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

preto som ich niekam poslal.... ale ak ma @pa4k lepsie a lacnejsie riesenie, tak preco nie


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 
Posted by: kozmo21

Moje trapenie s Doorbirdom DV2102 pokracuje dost ze nie je este uvolnene API a tym aj moznost to integrovat do Loxone ale dnes som zistil ze ani  kontakt na externy zvoncek nefunguje. v tejto zime to to cele na plote rozobral ci to nemam blbo zapojene a mal som to dobre. rele vystup 1/2 funguju ale  zvoncek nie. Premeral som to priamo na zvonceku  ci nie je chyba v kabloch alebo v konektore.

Takze akurat som prisiel o kvalitne zatesnene zariadenie 

dost velke sklamanie s celeho noveho doorbirdu.

Kvalita zvuku  zla

integracia do  ext systemu nemozna 

zvencelovy vystup nefunguje 

za 650€ celkom dobry pruser 

Z mojej strany to neodporucam kym si na tom nevychytaju muchy

dufam ze je to vsetko len SW zalezitost a bude sa dat ta stanica nejako aktualizovat 

nezkousel jsi ji podle?

http://podpora.yatun.cz/support/solutions/articles/9000109913-integrace-doorbirdu-do-syst%C3%A9mu-loxone

Prave to na me vyskocilo pri hledani jine dokumentace 🙂


   
ReplyQuote
(@pavka28)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 309
 

Ahoj vsem

zkouším oprášit variantu  IP telefon s Intercomem a Webkou

na stole mám telefon Yealink T26P  

Direct call (IP call) bez SIP serveru mi jde jen z IP telefonu do PC (X-lite) ne obráceně

má někdo radu nápad

 

P

 

 

 

 

 


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

@Pavka

Pokud nepouzijes miniserver, tak Ti to bez SIPu ven nepojede. I tak musis namapovat porty SIPu na routeru a mit verejnou IP.

Tobe T26P v intercom modu automaticky zveda prichozi hovor? Me se to neporadilo na T32G nastavit, musel jsem jit cestou SIP serveru na obou siti(vnitrni-venkovni). Tady mi T32G bezproblemu hovor automaticky zvedne a funguje jak ma.


   
ReplyQuote
(@pavka28)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 309
 

@david

zatím laboruji na stole:

PC(SW phone) ---- T26P

Loxone a Externí volání zatím neřeším

Nejde mi se  dovolat z PC na T26P , ale obráceně ano = nedokažu říct zda lokálně zvedá či ne

snad je to jasnější..

co nastavit v účtech pro direct call???


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

@kozmo21 - doorbird uz vydal nove API a aktualizacie, tak by som sa chcel opytat ci to nejako pomohlo a vyriesilo problemy, ktore si spominal


   
ReplyQuote
(@kozmo21)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 72
 

@juras este som sa k tomu nedostal hadam cez sviatky bude cas.

Ale riesi mi to len problem s kamerou. na  kontakt Bell mi odpovedali ze to pri dvoj tlacitkovej verzii nefunguje a ze si mam kupit ich IP zvoncek za cca 130€. 

Tak s amozno pustim do analyzovania paketov ktore odosle doorbird pri zazvoneni a skusim to tak napchat do loxonu.  ale to je zatial casovo daleko 🙁


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

tak ja chcem iba jedno tlacitko, tak snad to bude fungovat - ale nekupim to skor ako si budem isty ze to funguje...


   
ReplyQuote
(@kozmo21)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 72
 

a kde si videl ze je uz vidane to nove API ? nastranke maju len ze bude nov/dec ale nikde to nie je viac rozoberane 


   
ReplyQuote
(@kozmo21)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 72
 

a kde si videl ze je uz vidane to nove API ? nastranke maju len ze bude nov/dec ale nikde to nie je viac rozoberane 


   
ReplyQuote
Page 14 / 59
Share: