X
Forum

Forum

LOXONE elektroinsta...
 
Notifications
Clear all

LOXONE elektroinstalace projekt - příklad zapojení

53 Posts
13 Users
4 Likes
13 K Views
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Aha, tak to už chápu 🙂

Já se na to díval z pohledu partnera.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Přesně tak jsem to měl i já. Ta sleva se jednala o vybudování show-roomu ale nikdo nezjišťoval co a jak. Dnes už to mají ošetřeno tak, že na showroom musíš odebrat vzorek z téměř celého portfolia. No a tenkrát těch produktů bylo podstatně méně. Takže jsem vzal i takové věci jako např. loxone zesilovač 🙂 


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Není pravda, na showroom bylo 50 procent myslím. 35 bylo na vlastní barák, mohl jsi objednat cokoli, ale jen 1 miniserver.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

No já dostal na showroom těch 30% plus to že jsem neplatil DPH bylo 21%.

Showroom jsem otevřel pro svou rodinu v srpnu 🙂 a bydlíme v něm už skoro 1/2 roku 🙂


   
ReplyQuote
(@bobesch)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 30
 

Můžu se zeptat na kolik tak zhruba vyjde projekt něco ve stylu co postoval na první stránce krata? Nebo ještě lépe, nenašel by se někdo, kdo by mi zvládnul poradit s plánováním a případně to i nakreslit  v okolí Prahy? 


   
ReplyQuote
(@gorilla)
New Member
Joined: 4 years ago
Posts: 2
 
Posted by: @vary

Ahoj, todle co jsi sem dal na webu urcite nemeli. To je projekt od Homolky z techdotu. 

Přiložil jsem vzorový projekt. Ukládám si je pro případ, že někdy budou potřeba.

Jen upozorňuji, že Loxone už změnil jejich směr na DIY bastlíře a tahání všeho do hvězdy. Ono jestli z Vás někdo drátoval rozvaděč kde je x desítek utp6 kabelů, tak je to dost zlo 🙂

PS: prosím admina o povolení přípony .LoxPLAN a .Loxone díky 🙂

 
naprd nefunguje..

   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

@Gorilla

to má být jako co?

Určitě jsi chtěl říct: Ahoj, nedaří se mi odkazovaný projekt stáhnout, dokáže mi s tím prosím někdo pomoct?


   
ReplyQuote
(@gorilla)
New Member
Joined: 4 years ago
Posts: 2
 

@pa-v-el

Ahoj.

Ale ani ne, diky, stahl jsem si ten predchozi ,zminovany. bez problemu. prostým kliknutim na odkaz a jsem za nej moc moc vdecny, dekuji. 

Celkově jsem z vodnika unešen, otevřeli jste mi nove obzory, takže respekt .-)

Mel bych mnoho jiných dotazu a nejasností, ale snazim se ty informace nejprve usilovne goolit a dohledavat , nez zacnu klast hloupe otazky a skemrat u pomoc, cemuz se zrejme nevyhnu.

Zatim jsem nedokazal zvecnit svuj projekt, ale jsem stale na uplnem zacatku ....   padl  1km ,cat7 o silových rozvodech ani nemluve.


   
ReplyQuote
Page 4 / 4
Share: