X
Forum

Forum

inteligentni zamek ...
 
Notifications
Clear all

inteligentni zamek - vstupni dvere

98 Posts
21 Users
5 Likes
18.5 K Views
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

Musis mit zamek, ktery dovoluje mit zastrceny klic z obou stran. To je celkem bezna zalezitost


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Jo, už sem si to vygooglil. Označuje se to jako BSZ, ale zase tak běžné to není.

Třeba v mém rozměru 45/45 RC4 sem ti nikde nesehnal jenom u mul-t-lock s dost brutální cenou.

Vzal sem tedy 45/50 od Richtera, bude mi vevnitř holt víc trčet, ale ten adapter  to snad skryje.


   
ReplyQuote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

Vyfotil jsem ti to, tech 5mm by se tam melo vejit. Ja mam Multi-T-lock

Akorat ted jeste koukam, ten spodni lalok zamku je napasovanej az k te cerne umele hmote, jak je videt na prvnim obrazku. Mozna to budes muset trochu poladit.

 

IMG 20210604 1219356
IMG 20210604 1219416
IMG 20210604 1220015
This post was modified 3 years ago by gisbern

   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Ahoj

nevíte kde sehnat Danalock se zigbee?

Všude čtu že už se nevyrábí...


   
ReplyQuote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

Zajimavy, opravdu je vyprodany a nebude. Na jednom zahranicnim webu psali, ze bude nahrazen novym vyrobkem, ale moc tomu neverim, bo na oficialnich strankach nikde nic nepisou. Doufejme, ze s tim nejak neprastili... Jinak ho jeste koupis na Ebay od nejakyho manika ze Slovinkska.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Našel sem na eshopu koti.sk, kde  mi napsali, že jim distributor potvrdil dodávku na příští pondělí. Tak uvidím.


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

kdyztak to jisti Nuki... mam v2 uz nejakej patek a vse je OK.ovladani skrz http API


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Ahoj

mám Danalock v3 BTBZE, ale v loxberry plugin zigbee2mqtt píše že není podporován. 

Podařilo se vám jej nějak rozchodit?

warn 2021-06-26 19:20:43: Device with modelID 'V3-BTZBE' is not supported.
warn 2021-06-26 19:20:43: Please see: https://www.zigbee2mqtt.io/how_tos/how_to_support_new_devices.html

Díky

 


   
ReplyQuote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

@kudykam

Ja mam BTZB model, BTZBE je asi neco novejsiho, nicmene v supported devices u zigbee2mqtt model BTZBE je uvedeny. Takze bych si tipnul, ze by to chtelo updatovat verzi zigbee2mqtt. Nebo jeste firmware u DANALOCKU.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Podporovány je prý v nějaké dev branch (gut hub) ale netuším jak to nastavit.

Mam vše poslední Pre lease verze 


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Tady se o tom píše...

https://github.com/danielwelch/hassio-zigbee2mqtt/issues/450

 


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Po několika měsících musím říct, že ten zámek BTZBE funguje jen tak z 80%. V nové verzi pluginu 1.20 funguje znatelně lépe než ve starší, ale i tak to není 100% Někdy přestane reagovat úplně celý den a pak zase sám začne. Týká sem to samozřejmě jen v komunikaci s Loxberry. Přes BT funguje bez problému.


   
ReplyQuote
(@celly)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 1
 

@elpaso Ahoj, vvím, že je to dost outdated, ale na olivku jsem si vymodeloval a vytiskl adaptér, takže je to jako originál vložka Nuki. Bridge řeším přes Raspi, které mi stejně běží, takže to není zase až tak drahé 😉


   
ReplyQuote
(@koty007)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 197
 

Trochu bych to chtěl tady oživit, máte někdo nový NUKI 4.0 Pro integrovaný v Loxone? Všechny šablony jsou maximálně na 3.0 ale tento nový by měl jít možná už bez bridge.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Mám 3ks NUKI 3.0 a 2ks  bridge a zatím nevidím důvod měnit. 

S Loxonem to šlape v pohodě. 


   
ReplyQuote
Page 5 / 7
Share: