X
Forum

Forum

Inteligentní ovládá...
 
Notifications
Clear all

Inteligentní ovládání žaluzií

51 Posts
18 Users
0 Likes
11.2 K Views
(@hl-jarda)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 48
 

@kudykam 

Ahoj,

zkus se v případě že nejde dál přivřít žaluzie mrknout do aplikace jestli se tem žaluzie netváří jako uplně zavřené.

Občas když provedeš pár rychlích stisků za sebou nestíhají relatka tak rychle cvakat a Loxone bere že už se žaluzie uplně dovřela a přitom je tam třeba ještě škvírka.

Nejjednodušší je pak cvaknout krátce nahoru a znovu přivřít.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Jak velkou mezeru máte mezi parapetem a koncem žaluzie při plném zavření? Žakluziář tvrdí, že je třeba aby tam byla nějaká mezera kvůli případném přimrznutí, ale já mám v ložnici mezeru asi 8 cm, čímž tam prochází dost světla.


   
ReplyQuote
(@hl-jarda)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 48
 

@kudykam 

Ja tam mam cca 1,5cm


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

tak doufám že to pujde ještě snížit a není to již nataženo na max délku z výroby...


   
ReplyQuote
(@kostalkarel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 140
 

 Já mám u oken cca 3 cm a u HS portálu asi 8-10 cm. Prý je to tak z fabriky jak to vychází na lamely.


   
ReplyQuote
(@kynio)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 106
 
Posted by: @hl-jarda

@kudykam 

Ahoj,

zkus se v případě že nejde dál přivřít žaluzie mrknout do aplikace jestli se tem žaluzie netváří jako uplně zavřené.

Občas když provedeš pár rychlích stisků za sebou nestíhají relatka tak rychle cvakat a Loxone bere že už se žaluzie uplně dovřela a přitom je tam třeba ještě škvírka.

Nejjednodušší je pak cvaknout krátce nahoru a znovu přivřít.

relátkama to není. Na loxone 10 to valí v pohodě, ale od 11 výš je tento problém. Je to SW vada a nikdo neví co s ní.


   
ReplyQuote
Page 4 / 4
Share: