Forum

Forum

Notifications
Clear all

CO2 senzory

Page 21 / 21

tomas_iw
(@tomas_iw)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 136
 
Posted by: @zdenekp

@tomas_iw ty serva se ovládají pomocí PWM, takže buď arduinem, v mém případě wemos d1 mini a pokud je zapotřebí více PWM, tak použít PCA9685, kterej se ovládá přes i2c. Jinak ten model se dá v pohodě zvětšit na 90mm.

Myslíš len zoškálovanim stl v slicer? Ako nemám veľký problém si to nakresliť vo fusion360. Len sa bojím že to budem tlačiť mesiac na mojej Ender 3 (10ks ak chcem na každú vetvu)


ReplyQuote
ZdenekP
(@zdenekp)
Active Member
Joined: 1 year ago
Posts: 16
 

@tomas_iw ja to tisknul na Ender V2, dva kusy najednou a tisklo se to 10h. Poustel jsem vetsinou pres noc a mel jsem to vytiskly za cca 14 dni bez problemu. Tisk jsem zrychloval po prvni vrstve na 150% a vytisk nijak neutrpel, takze za me spokojenost. Pravdepodobne jsem to mel rychlejsi nez klapku od cinana z Ali.

 

Me se na tom libi ze to je inhouse reseni a nemusim treba za 10 let resit ze uz se to nevyrabi. Stejne jako Wemosy a ostatni soucastky. Vzdy existuje nejaka nahrada, ktera nestoji majlant.


ReplyQuote
tomas_iw
(@tomas_iw)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 136
 

Tak to súhlasím, ja len trochu bojujem s veľkými vecami, že sa to v polovici sekne. Ale väčšinou je to chyba zamotanej cievky ako tlačiarne.


ReplyQuote
Page 21 / 21
Share: