X
Forum

Forum

Ovládání satelitníc...
 
Notifications
Clear all

Ovládání satelitních přijímačů FERGUSON ARIVA přes UDP

21 Posts
5 Users
0 Likes
4,083 Views
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Hmm to je divný. já tam mám i ten loxone music server

 

 

Screenshot-2017-02-02-00.21.53.png

   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Ještě mě napadá jedna věc. Občas může docházet k tomu, že když máš více účtů v loxone, tak se ti to nemusí zobrazit. Nevím jestli jsem se vyjádřil dostatečně. Jen chci poukázat na možnost se zaměřit na uživatelské účty. Ale třeba jsem úplně mimo.


   
ReplyQuote
(@vitaddd)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

Již jsem se s tím popřál, ta ariva šablona funguje ok, jsem se spíš zasekl na tom, jak vytvořit vlastní.

Takže když v periferiích označíš  virt. vystup a pravým tlačítkem dáš uložit předlohu, v následující tabulce sice máš možnost přejmenovat šablonu a uložit, ale uloží se stejně jen prázdný název (který potom v rozevíracím seznamu předdefinovaných zařízení nebude ani vidět) a samu šablonu uloží program podle toho,jak je pojmenovaná v periferiích  


   
ReplyQuote
 ager
(@ager)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 146
 

VitaDDD. Skusal som vytvorit tu sablonu a ano ako pises neni ju potom vidiet ani v zozname ale ked zatvoris config a otvoris tak uz je tam ale to uz asi vies...len pre ostatnych


   
ReplyQuote
 ager
(@ager)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 146
 

Dopredu sa ospravedlnujem miniserver nemam fyzicky ale je uz na ceste aby som to mohol zacat skusat 🙁

Viete mi prosim vysvetlit spojitost prilozeneho obrazku ?

satelit

Cital som uz loxone navod viac krat ale stale tam neviem najst pointu naco su na bloku ovladani medii na vystupoch (AQ) virtualne vystupy (VQ)? Alebo kazdemu Vystupu (AQ) odpoveda prislusne tlacitko  ovladaca v aplikacii (napr. mute je AQ1, volume up je AQ2...)

Tym padom ale netusim ako sa tie jednotlive vystupy daju ovladat...


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Ma Ariva neco jako WOL? Navod je super, vse jede, ale zapnout se mi 103 nepodarilo.


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: