X
Forum

Forum

Nejjednodušší použi...
 
Notifications
Clear all

Nejjednodušší použití programovatelných LED pásků 2811 v Loxone

22 Posts
4 Users
4 Likes
3,971 Views
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

@TRT pokud by byla PCB i osezena, taky bych si aspon 3ks vzal i vic 🙂 Ale jebat se s osazenim se mi nechce, to radeji ozelim peknejsi design 🙂


   
ReplyQuote
 TRT
(@trt)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 34
 

V praci kreslim v NX (to stejne jako SolidWorks, Inventor apod.). STLka davam v priloze. Je to mozna spise delano na SLS tiskarnu, nevim jak si s detaily poradi klasicke FDM.

PCBcka budu objednavat u cinana, ale az do 11.2. slavi novy rok. Takze realne tu budou nejdrive tak na konci unora. Minimalni objednaci mnozstvi je stejne 5 ks, takze nejake zbydou. Snad v tom zapojeni neni nekde chyba 🙂


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

@TRT no kdyby byly opravdu osazené, určitě bych koupil taky, klidně i těch 5 ks. Cenu samo respektuji. Časově je mi to celkem jedno 🙂

Taky jsem narychlo vyzkoušel ten druhý modul a funguje taky. Zatím jsem ale nezjišťoval jak změnit počáteční DMX adresu.

test dmx

   
ReplyQuote
 TRT
(@trt)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 34
 

Nebudu ted nic slibovat. Pockam az prijde prvni varka na test, vyzkousim, pokud to bude ok tak prebytek muzu nekomu prenechat. Pak cely projekt soupneme na wiki, at se kazdy zaridi jak umi.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Tak ja som s UDPtoDMXv takomto stave.

UDPto1W

Doska je univerzalna , da sa osadit:
UDPtoDMX, UDPto1W (SW jirin z wiki), ak sa napise sw tak UDPtoSPI LED, UDPtoSERVO a budem pisat urcite sw na UDP kalorimeter.
Vojde sa to do 2DIN skatulky, prerobil som to na W5500.

Mam 20ks, dopredu pisem ze osadzat sa mi nechce 😀 .

 

Edit: nevyhody - dal som malu svorkovnicu 2,5mm, ked sa prepaluje sw treba vybrat Nano


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

@smotek7

Dobra prace!Kolik tam mas sbernic na 1w?počítám dobre,ze tam mas 10ti svorkovnici? Napajeni prepokladam 24v?

Premyslel jsem,ze bych zasel do sve hooodne davne stredni skoly a poprosil ucitele z dilen,jestli by to tam neosazovali. Žáci se zabavi a budeme mit osazeno 🙂

Nakolik vyjdou soucastky vc PCB? Neber Nano a w5500.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

@david-pr
na foto je osadeny 10pin, to je 2x GND, 6x 1W, ( nemam otestovane, sw je na 4), 2x 5V.
Tie 2 piny vedla neosadene su DMX vystup. Napajanie 24V , na radu @msk je tam ten zdroj co pouziva. Cena dosky je skor posovne. 20ks 5dol (mam spanelizovane po 2ks co sa da odlomit) posta normalne 26dol. Suciastky odhad 6€ skoho je 3,3€ ten stabilizator. Krabicka 2,9€. Koplet s Nanom a W5500 to odhadujem na 16-20€ material, zalezi co osadis. Nebol som si isty ci to pojde s tou W5500, treba tam stiahnut a zmenit kniznicu a chodi to. Este nemam setko otestovane cakam na dalsie W5500. Momentalne to pouzivam ako 1W.

 


   
orlik80 reacted
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: