X
Forum

Forum

Loxplán pro připoje...
 
Notifications
Clear all

Loxplán pro připojení meteostanice WarioWeather ME13 (MODBUS TCP)

128 Posts
20 Users
5 Likes
22.7 K Views
(@peter-smd)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 38
 

@smotek7 nie, nepýtal som sa. Doma to ale neopravím, takže ak sa nedohodneme, tak im to tam nechám nech si to strčia....


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

@peter-smd ja prave uvazujem ze stoho len vycitavam data nic ine nepouzivam. Ze by som si spravil alternativnu dosku. Pouzil by som len senzori.
Musim sa tam vyskrabat a pozret aky tam je stav.
Lebo moja este tak 50:50 ide len ma velke vypadky.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Já jich několik prodal a problém byl u jedné jediné a po zaslání daného modulů do servisu, se to vrátilo ok a od té doby žádný problém.

Já mám svoji 5 let v provozu a vše ok.


   
ReplyQuote
(@peter-smd)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 38
 

Takže meteostanica prišla zo servisu. V mailovej komunikácii my bolo povedané, že zistili že je chyba vo vlnovci a ich senzoroch. Zaplatil som skoro plnú cenu ako za nový vlnovec, prišiel však ten istý a bolo mi napísané že vo vnútri vymenili nové senzory...Keď som im napísal mail, či je možné nejakým spôsobom predísť zatekaniu do meteostanice v budúcnosti, prestali so mnou komunikovať. Takže asi tak. Viac by som túto meteostanicu nekúpil. Ale mám takú myšlienku, že na vrchu toho vlnovca je čidlo osvitu a ten oblepím nejakým priesvitným lepidlom, aby som minimalizoval to zatekanie do vnútra senzorov.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

@peter-smd cize zatecene boli senzori a nie hlavna doska?
Predpokladam ze povodne senzori nevratili 😀 .


   
ReplyQuote
(@peter-smd)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 38
 

Zatečená bola aj hlavná doska, tá je však zaliata lakom. Zateká cez ten vlnovec a tam údajne boli odpálené senzory. Tie vraj vymenili, ale kryt toho vlnovca mi poslali ten môj pôvodný. Z toho vlnovca idú kábliky do tej spodnej krabičky, tam je hlavná doska. A keďže zatieklo do vlnovca, tak po tých káblikoch stiekla voda aj na tú základnú dosku. Ale tá to prežila, nakoľko je zalakovaná...


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

No musim sa tam vyskrabat a pozret tu moju. Aspom vodu vyliat 😀 .
Mne sporadicky vypadava.


   
ReplyQuote
(@majciak1)
Active Member
Joined: 2 years ago
Posts: 14
 

@mira prosim ta ten tvoj web uz nefunguje? Pred nejakym casom som ho cital a bolo tam kopu dobrych rád a chcel som si ho cely prejst. Planujes ho obnovit?


   
ReplyQuote
Page 9 / 9
Share: