X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Lednové Pivo Brno

85 Posts
17 Users
2 Likes
17.1 K Views
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Čau chlapi.

20/01 můžu a rád se zúčastním. Když už jste rovnou u výběru místo - co třeba Mazaný anděl ? Záleží ale, kolik by nás bylo ...


   
ReplyQuote
(@krata)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 31
 

To zni dobre, taky bych se zucastnil.

Jinak taky bych rad podekoval za zalozeni tohoto blogu, o loxone uvazuju uz vic jak rok, v podstate od zacatku co jsem zacal uvazovat o stavbe domu, ale od te doby co jsem to zde objevil jsem nasel odpoved na vic veci nez za cely rok predtim. Je super, ze se naslo vic lidi co resi to same co ja. Takze diky.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Ten andel vypada dobre a je to rozumne v centru. takze ja jsem klidne pro


   
ReplyQuote
Jano
 Jano
(@jano)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 66
 

hm... mam to k vam 7h vlakom (to by som to pivko mohol) alebo 4,5h autom.. vidim to tak, ze sa pripojim az na letnej akcii pivko 🙂


   
ReplyQuote
Mira
 Mira
(@mira)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

Zdravím pánové,

rád se taky přidám, sice zkušeností mám minimum, teprve dodděláváme hrubou a teprve se zabývám přípravou na Loxone, ale setkání se rád zúčastním již jen proto, nabrat zkušenosti, ale také se případně o nějaké podělit.

M.

 


   
ReplyQuote
(@onovy)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 7
 

Ahoj,

rad se pridam.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

No možná to bude chtít objednat místa. Přijedu určitě. Asi nebudu čekat na 18hod ale dříve.  Jak je to s parkováním? nebo že bych přijel vlakem???


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Taky laboruju jestli vlak nebo auto...Zatím se kloním k autu, tak můžu někoho posbírat cestou, pojedu po D5 od Berouna pak D1 do Brna.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Objednavky zacnem resit. Jdu projit vlakno a spocitat to. Prijde mi, ze nas budou davy ;-).

A klidne to dejme uz od 17h, jeslti to vyhovuje vic. A ostatni mohou dorazit pozdeji.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Takze je nas 10. Zkusim zitra zavolat do toho mazaneho andela a rezervovat to od 17h na 20.1.


   
ReplyQuote
Milan
(@milan)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 111
 

Já se omlouvám ale nedorazím. Momentálně jsem dostal na čtrnáct dní antibiotika a nemocní jsme doma všichni takže zimní pivo vynechám a snad se uvidíme někdy později. Užijte si to


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Tyjo, 10 uz je malej dav.

Ja teda budu stihat asi spis tu 18hod, ale jeste uvidim.

Uz se tesim 🙂


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Tak já asi přijedu ještě s jedním kolegou z Kroměříže. to by třeba znamenalo že nebudu muset řídit a fakt si to pivo dám. Ty jooo.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Takze objednano, zatim pro 11. lidi, na 20.1. od 17h. 

Je to nekuracky salonek, oddeleny. Maximalne nas muze byt 15, kdyby se jeste nekdo chtel pridat.


   
ReplyQuote
David
(@david)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 96
 

Ahoj všem, byl by problém, kdybych s sebou vzal i švagra? Pokud ne, tak už nás bude 12. 😉


   
ReplyQuote
Page 2 / 6
Share: