Forum

Forum

Notifications
Clear all

Lednové Pivo Brno

85 Posts
17 Users
2 Likes
16.8 K Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Padl tu nápad na potkání se u piva. Myslím, že je to dobrý nápad :-).

Jelikož teď před vánoci by to bylo moc hektické, necháme to na Leden. Rovnou bych ideálně domluvil nějaký termín, ať to pak časem nevyšumí.

Takže, místo navrhuji Brno, protože nás je tu z okolí Brna asi nejvíce. Navrhněte jaké dny/datumy by se Vám hodili. Za mne kterýkoli den, časově třeba od 18h ?

Pokud by někdo chtěl uspořádat lednové pivo i někde jinde, založte druhý topic a klidně uspořádejte souběžnou akci na druhé straně republiky :-).

 

Seznam přihlášených:

Navrhnutá místa:


   
Quote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 

Tož já bych se za vámi na tu Moravu rád zajel podívat 🙂

Za mě asi také kterýkoliv den, možná pátek by byl ohledně návratu lepší, budu to k vám mít cca 3:30h tak by pro mě bylo příjemnější vrátit se nad ránem v sobotu než v pracovní den.


   
ReplyQuote
David
(@david)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 96
 

Brno ideální 🙂
Čas 18 by taky šel. Datum je za mně jedno, ideálně pátek, ale netrvám na tom.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Tak jestli jsou všeobecně lepší pátky, tak co třeba 

20.1.2017 v 18:00

Ať to rovnou ladíme 😉

(týden předem v pátek 13.1 máme akci se známýma, tak to nemůžu)


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 

20.1.2017 v 18:00 souhlas


   
ReplyQuote
Zdenek
(@zdenek)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 36
 

20.1.2017 v 18:00 taky souhlas. Doufám že mně do toho nic důležitějšího nevleze.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Nic neni dulezitejsiho nez Loxone a pivo ;-).


   
ReplyQuote
Zdenek
(@zdenek)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 36
 

Pravdu díš... 🙂


   
ReplyQuote
David
(@david)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 96
 

Termín vyhovuje, budu se těšit 😉


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 

Přání ohledně výběru podniku: ideálně kdyby šlo skloubit dobře se najíst a zároveň se slyšet při naší odborné diskuzi 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Jelikoz mame odhlasovany termin, muzem zacit resit lokaci 😉

Idealne jeste, kdyby to bylo nekuracke, at nesmrdime (pokud teda vetsina nebude potrebovat kourit, kdyztak to zvladnu).

Jinak v zavislosti kolik nas bude by se dal vzit i nejaky mensi salonek. 

Ale co se tyka lokace samotne, tak tady vaham. Mate nekdo nejaky napad? 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 

Nekuřácký podnik také uvítám.


   
ReplyQuote
Milan
(@milan)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 111
 

Když to bude v mých možnostech tak se rád zúčastním ale vzhledem k tomu že jsem mimobrněnský tak je moje účast s otazníkem.

Včera jsem zazimoval stavbu na vánoce a hned jak to počasí dovolí tak bych chtěl po novém roce začít. 


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Tak vzhledem k tomu, že jsem celou akci vyprovokoval, tak přijdu také, i když na druhý den jdu na ples filharmonie. Pivo si asi tedy nedám - bo se budu muset vrátit zpět do KM. Těším se ale na setkání. Už při školení v Loxone to bylo skvělé, ono ani tak nešlo o to že někdo něco přednášel ale o ty nápady zúčasněných osob. Občas člověk dlouhodobě přemýšlí nad problémem, který se zdá být obtížný, než přijde někdo, kdo to vyřeší za chvilku. Budu hrozně rád když někomu pomůžu - a hlavně ušetřím mu nemalé investice tam, kde jsem je já zbytečně investoval.

Hlavně děkuji autorovi tohoto blogu, že jej vůbec založil, vytvořil toto diskusní fórum a hlavně že si našel čas, zabývat se tím. Zabere to opravdu hodně času. Vím o čem mluvím, sám jsem podobný blog také založil a postupně se útápěl v záplavě dotazů a proseb o pomoc - ani ne tak co se týče Loxone jako spíš ohledně pasivního domku.  Jinak možná To co se pomalu vytvářelo na oficiálním fóru loxone a bylo ukončeno, se možná vytvoří zde - a to by teprve bylo super. Chystám se na to, že určité hotové věci v Loxone sepíšu do pdf a dám sem na diskusní fórum - něco jako wikipedii. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Hoho, slova chvály, ty já rád ;-)). 

Jinak ale, co se týká blogu/fóra, ono je to super mít místo, kde se dá s dalšíma řešit nějaké společné téma. Nebýt toho, že Loxone zavřelo fórum, vůbec by to tady asi nevzniklo.

Celkově tah Loxonu byl imho dost špatný, protože jejich české fórum byl důvod, proč jsem se pro jejich produkt rozhodl. Nadchla mne tam ta komunita, to že si tam lidé radili jak si vylepšit dům a hlavně, že tam člověk zjistil, jak otevřená ta platforma je. Z jejich webu totiž toto zjistit nejde a jsou pak jen jedním z mnoha integrátorů chytrých domů, kteří to jen nasadí a uživatelé si to nijak neupraví.

Jinak toho, že se tu lidé budou jen ptát a nikoli sdílet jsem se opravdu bál, ale zatím je tu super komunita, je tu rovnováha v tom, že každý se na něco ptá, ale i sdíli s ostatníma. A tak to imho taky jedině může fungovat. 

Jakmile by to tu směrovalo ala ModraStrecha nebo Svepomoci, kde nováčci chrlí své dotazy bez toho, aby si o tématu alespoň něco načetli nebo nedejbože pak třeba i své zkušenosti dále sdíleli, budeme muset vymyslet nějaký systém filtru. 

Doufám ale, že se to ideálně nestane vůbec, nebo až za hodně dlouho, a to už rozdám hromadu moderátorských práv a budeme to kosit společně :-).

A ještě k těm pohnutkám o založení. Sice je to spoustu práce (i času), ale i mne to přináší spoustu nového knowhow, ke kterému bych se sám jen těžko dopracovával a zeptat se by nebylo kde. Takže za mne rovněž obrovské win-win. 

 

 PS: Ještě mne napadá, než čučet do facebooku nebo se nasírat zprávama na idnesku/ihned/lidovkách, to radši tady pořešit pár věcí o Arduinu/Loxone 😉


   
ReplyQuote
Page 1 / 6
Share: