Forum

Forum

Notifications
Clear all

Lednové Pivo Brno

85 Posts
17 Users
2 Likes
17 K Views
MartinR
(@martinr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 156
 

teda ne večer, ale někdy večer:))


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Pavel - Zebrak - to myslis ten dole Praha-Plzen? To si siel lietadlom? ... a ja som bol lenivy to ist z Prahy :D. Nabuduce teda asi dorazim, ked su tak nadsene ohlasy.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

Jj ten na D5 mezi Prahou a Plzní. Čovece já jsem dal v Brně tempomat na 125 a až na par výjimek ho vypnul až doma. 


   
ReplyQuote
Mira
 Mira
(@mira)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

jsem strašně rád že jsem se s váma potkal. Petr koldavideo a L. byli pro mě doposud mýtické bytosti. Je fajn zjistit, že stejní "magoři" jako jsem já jsou vlastně úplně normální lidi 🙂

za mě palec nahoru.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

@MartinR - fotka v profilu s nastauje, kdyz otevres svuj profil (treba kliknutim na jmeno vedle postu, pak das "Account" a tam je Avatar:. Bud to umi vzit Avatara z registrace wordpressu (na oficialnim webu www.wordpress.com, nebo tam jde dat URL, nebo nahrat fotka)

@Mira - vsichni jsme postizeni uplne stejne ;-). Dulezity je se niceho nebat.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Tak opravdu super akce. Už se těším na další. No a hned jak se mi podaří nějak zprovoznit tu nešťastnou roombu, tak udělám nějakou svou fotku  hodím do profilu 🙂 


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Na (pripadne) dalsie pivo si asi skusim naplanovat pracovnu cestu do Brna, nech splachnem uzitocne s uzitocnym ...


   
ReplyQuote
Milan
(@milan)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 111
 

Vypadá to že jste si to všichni užili. Doufám že příště se budu moci zúčastnit. Než o tom začnete přemýšlet tak bych se přimlouval za termín někdy v týdnu. 

Jinak to vypadá že od února má konečně být už monterkové počasí (nad nulou) 🙂 tak čest práci 🙂


   
ReplyQuote
Cousma
(@cousma)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 

Já musím taky sdílet svoje nadšení z páteční akce...fakt to předčilo moje očekávání! Hlavně to, že mám v Kroměříži takového blázna jako je koldavideo je výborný vědět 🙂 Btw. díky za rozšíření obzorů s ledničkou na šaty 🙂

@L Ti měšťáci tě u domu jen pouštěli přes cestu nebo jsi s nima měl nějakou další debatu? 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3062
Topic starter  

@Cousma: To jsou takovi dva mistni sasci ;-). takze sem je jen zdravil a sel pryc.


   
ReplyQuote
Page 6 / 6
Share: