Forum

Forum

Notifications
Clear all

Střešní krytina

19 Posts
9 Users
0 Likes
3,983 Views
 mikk
(@mikk)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 66
 

Tady jeste nejaky foto k posouzeni stavu v jaky to bylo. Praskliny byly skrze material a jako vlasovy mi moc neprisly, nekde se to i loupalo, nekde byly vetsi. Vyjadreni od bramacu bylo ve smyslu spatne provedene vypaleni.

Problem jakykoliv praskliny na krytine je ten, ze kdyz se do ni dostane vlhkost a zmrzne, tak to tu tasku roztrha...

Bramac mi bezproblemu vymenil viditelne praskly kusy (cca 30% tasek) ale celou varku nechtel, bohuzel to asi postupne praska dal na strese...

20191031 210444
20191031 210400

Pokud je tondach jeste vetsi shit a neresi to, tak se divim, ze to lidi jeste kupuji. Muj pokryvac rikal ze tohle videl dvakrat jenom na Bramacu a bohuzel jsme byli ten druhy pripad my.

Davat strechu dnes znovu, tak jdu znovu do Bramacu ale jedine v betonu...


   
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
Topic starter  

Fuha, tak to je jina. Co jsem viděl, tak lidi zkouši reklamovat oťukane tašky a na to je prý norma, že to poškození barvy musí být vidět snad metr od baráku nebo tak něco...no prostě pokud je ta takša oťukaná a podřená, tak máš smolíka...

Jsem zvědav jak dopadnu já, jak jsem psal, trochu mě štve, že jsem byl tlačenej časem a nestihla se ta nabídka na Walther Jacobi, ale třeba to nakonec bude všechno OK, byť by to byla asi první věc na stavbě, kde by nebyl nějakej průser 😀


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Walter Jakobi mi přišel bez jediného škrábance. Mezi řadami separace dýhou, a na každém výstupku nalepená samolepka aby se nepodřela Engoba úprava.

Jeden hřebenáč měl mikrotrhlinu a ten mi vyměnili.


   
ReplyQuote
(@pepazdepa)
New Member
Joined: 2 months ago
Posts: 1
 

@mikk 

Ahoj, jak to dopadlo s těma taškama od Bramacu? Musel jsi měnit další tašky po zimě? Kolik jsi jich nakonec musel vyměnit?
 
Díky za info. 

   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: