X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Podlaha v garazi

34 Posts
13 Users
2 Likes
6,364 Views
(@johny_mnemonic)
Trusted Member
Joined: 2 years ago
Posts: 58
 

@l-adamek podělíš se o dlouhodobé zkušenosti a co tam vlastně nakonec máš (třeba i za kolik)?

Dle fotek u zvlhčovače to vypadá podobně jako to co tu ukazoval @smotek7.

 

Mě udělali v garáži stěrku, ale dost amatérsky a nekvalitně přímo dělníci co stavěli dům a do dvou let to popraskalo a začalo se to loupat. Teď už je to v místech, kde parkují auta v podstatě kompletně pryč, tak bych to chtěl ideálně vybrousit do roviny a dát nějakou pořádnou stěrku jak to popisoval @juras.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
Topic starter  

@johny_mnemonic

Mam tam epoxidovou sterku (seda se vsypem - rikaji tomu chipsy), je to presne tato:

StoPox BB OS RAL 7001/šedá/ + chip

Cena byla kolem 1000,-m2 vc soklu (fabionu).

Klidne toto reseni doporucim. Samozrejme pokud mas moznost lesteneho betonu, ktery ti udelaji pri liti podlah, tak je to asi lepsi reseni. Ale pokud uz mas podkladni beton hotovy, tak toto je nejlepsi varianta. 


   
ReplyQuote
(@johny_mnemonic)
Trusted Member
Joined: 2 years ago
Posts: 58
 

@l-adamek leštěný beton se mi líbí, ale ač je asi trvanlivější nakonec mi přijde, že uživatelsky příjemnější jsou tyhle stěrkové podlahy. Nemá to žádné spáry a není to tak ideálně hladké, jako leštěný beton, takže to při mokru tolik neklouže.

Od té doby, co mám doma tu podlahu v garáži rozbitou, tak to víc zkoumám v různých parkovacích domech a nákupních centrech a i díky tomu, že mám i motorku, kde je klouzání na mokru ještě zákeřnější věc, než u auta, jsem došel k závěru ^^^

Třeba je to jen subjektivní pocit, ale já už stejně nemám moc jinou možnost. Beton pro leštění tam stejně nemám, tak je to jen o tom najít nejlepší stěrku a dobrou firmu co to nepokazí.

Doporučil bys i ty, co ti to dělali?

Líbilo se mi, jak psal @juras, že mu udělali na začátku pruh s vyšší zrnitostí. To vypadá na dobrý nápad a někoho, kdo nedělal svou první garáž 🙂 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
Topic starter  

Mne podlahu delal http://www.podlahygallep.cz/kontakt.html


   
ReplyQuote
Page 3 / 3
Share: