X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Okna - zkušenosti

81 Posts
26 Users
2 Likes
29.9 K Views
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

@f0rever

Kromě toho, že neměl umyté rámy, tak jsem neviděl žádný nedostatek. Proto jsem je objednal.

Teď v říjnu to budou 3 roky od montáže těch mých a kromě Fab, která nemá přerušený tepelný most nevím o žádném problému.


   
ReplyQuote
(@jkvalitne)
New Member
Joined: 2 years ago
Posts: 2
 

S firmou Jánošík máme velice negativní zkušenosti

Možná to kdysi bývala skvělá firma a všichni na ni pěli chválu. Bohužel realita dnešních dnů je zcela jiná. Přidávám naši negativní zkušenost zde

Dlouho jsme nechtěli přistoupit k medializaci našeho problému, ale situace se pro nás stává neúnosnou a tak bych chtěl poprosit o rozšíření naší zkušenosti. Díky


   
Richard reacted
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Je mi vás líto. Já už pár let před Jánošíkem varuji. Mí známí si s nima užívali tak dlouho až to přestali řešit. Na což oni většinou spoléhají.

 


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

@jkvalitne to je mi lito. Malem jsem s nimi sel do bezrámových oken. Pozdeji jsem byl varovan jinymi vyrobci, ze to co Janosik dela s bezrámovými okny nema nic spolecneho. Nakonec byly prutahy casove, problem s nabidkou a nakonec jsem od nich odesel a mam okna Actual. (Hlinik bezramova, drevohlinik otvirave prvky) a ted nelituji

16463093883602094917619823794741

 


   
ReplyQuote
(@jkvalitne)
New Member
Joined: 2 years ago
Posts: 2
 

@richard @kobra23 díky za podporu. Z toho co víme, tak nejsme zdaleka jediní, kdo má s Jánošíkem problémy. Jen to není nikde moc vidět a stále je tato firma prezentovaná jako jedna z nejlepších od které si můžete okna/dveře koupit. Marketing mají zvládnutý dobře. Myslím si, že bude dobré, když i negativní zkušenosti budou snadno k dohledání.


   
ReplyQuote
(@zorka)
New Member
Joined: 12 months ago
Posts: 1
 

Jak to u PKS oken s tou poptávkou? Musíme jezdit někam na showroom nebo přijedou za námi?


   
ReplyQuote
Page 6 / 6
Share: