Forum

Forum

Notifications
Clear all

Kontrola NZU

6 Posts
5 Users
0 Likes
2,159 Views
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
Topic starter  

Ahoj,

otazka na ty z vas, kteri jiz cerpali NZU. Byla u vas nejaka kontrola? Nebo jak se u NZU overuje, ze realita odpovida projektu?

Pokud s kontrolou mate zkusenosti, muzete napsat par detailu, jak kontrola probihala?


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3058
 

u nas teda zatim nic, ale nespolehal bych, ze nedorazi. pry muze i nekolik let po dokonceni stavby.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2192
 

U mě byla kvůli výměně kotle. Do doby dokud neproběhla, nezaplatili ani Kč.


   
ReplyQuote
 xoor
(@xoor)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 103
 

@kobra23

Měnil jsi oproti původnímu krycímu listu i jiné části nebo jen kotel?
Já jsem vyměnil jak kotel, tak díky jiným oknům, i tloušťku stropní izolace, tak jsem zvědavej. V prvním kole kontrol dokumentů jsem měl nějaké nedostatky.
Zajímali se při kontrole i o jiné věci (faktury, dokumenty, konstrukce..) nebo šli čistě po kotli?


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2192
 

Jen kotel. Byl to masakr. 14-ti strankový protokol o kontrole udělali. Takže asi 2 hodiny na místě, pak týden tvořili v kanceláři a pak jsem musel zajet protokol podepsat.


   
ReplyQuote
 eda
(@eda)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 63
 

Měl jsem žádost na výstavbu B.2, vyplacení proběhlo bez fyzické kontroly, zajímají je pouze papíry. U mě tedy položkový rozpočet a jednotlivé faktury. Na fyzickou kontrolu mají 10 let, což je doba udržitelnosti. Tipuji, že přijdou až tak ve 2/3. I když jedna návštěva na Dnech pasivních domů mi přišla velmi podezřelá, tak jestli už jsem náhodou jednu tajnou kontrolu neměl 🙂


   
ReplyQuote
Share: