Forum

Forum

Notifications
Clear all

Boxy na nářadí

8 Posts
3 Users
1 Likes
2,243 Views
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
Topic starter  

Ahoj, zvažoval jsem správné umístění dotazu a sem to asi patří lépe než do technologického vybavení domu.

Ctěl bych vás poprosit zda máte nějaké zkušenosti a doporučení na boxy na nářadí ve smyslu tohoto:

12

Protože část věcí co potřebuji doma, potřebuji občas i v práci a stále to tahám jako ko..t z baráku do auta pak po příjezdu z práce z auta domu a už mě to nebaví, chtěl bych pořídit nějaký pojízdný set kufrů. Budu rád za každou radu/doporučení.

Ideálně abyto stálo nějaký rozumný peníz (to na obrázku je za 4,8k bez DPH) nepotřebuji nic profi, ale zase si rád připlatím když to bude odpovídat ceně.

Díky.


   
Vladiczek reacted
Quote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Čím větší to bude, viz obrázek, tim více se rozluč s tím, že kromě doby, kdy si to takto vezeš domů to bude ještě někdy takto stohované.

Do té spodní části dáš něco těžšího a je celá manipulace s tím na prd. 

Všechny tyto blbosti jsem nahradil plastovými stohovacími bedýnkami o rozměru cca 60x40x30, na nich popisy co v které je. Do auta mi jich vleze 6-10, takže i když jich mám třeba 15, tak si naložím jen ty které budu potřebovat a frčím.

V garáži jsou stohovanê v sloupci nad sebou, nebo jsou v regále. 

V dodávce používám bedny na maso a zase, co bedna to nějaký sortiment pro práci. Takže např. jedna bedna malé aku nářadí, druhá  větší aku nářadí, další bedna voto-topo materiál, další elektro atd.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
Topic starter  

Máš na mysli něco takovéhleho?

https://www.tbaplast.cz/euro-prepravka-60x40x27cm


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 
Posted by: Pavel

Máš na mysli něco takovéhleho?

https://www.tbaplast.cz/euro-prepravka-60x40x27cm

Zašel jsem do garáže a ten rozměr je jiný. Těch 60x40 mají ty na maso. Tady ty mám do osobáku.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
Topic starter  

Díky, asi půjdu taky touhle cestou, pořizovací cena malá, služba stejná, co koukám tak se dělají i s víkem a do nich různé pořadače...

Euro přepravky včetně víka s panty AUER  ed 64 27 01

Ještě by to chtělo nějaký šikovný rudlík na převážení  🙂 

 


   
ReplyQuote
(@vladiczek)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 22
 

Rudl můžu doporučit tenhle, funguje dobře a do auta ideál...

 EXTOL PREMIUM Rudl 8856000

Jen bych ho příliš nepřetěžoval, od doby, co jsem s ním stěhoval velký rack (asi 30U), kolečka už nejsou, co bývala a nedobře se aretujou... Ale to jsem ho asi hodně přetížil, na pár přepravek to bude úpně ok.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Protože je to Extol 🙂

Těmito skládací rudly, ale od renomovaných firem se vybavují vestavby do dílenských aut. Super věc.


   
ReplyQuote
(@vladiczek)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 22
 

Věřím, že extol není žádný top, ale problém vznikl na sklápěcím úchytu koleček z plastu a když jsem teď zkontroloval konkurenci, řeší to všichni stejně, a to i u mnohem dražších produktů. Je tam prostě max. nosnost cca 80kg, to jsem rozhodně nedodržel... Na ty úchyty bych se zaměřil, pokud máte v plánu těžší náklady nebo velmi pravidelné až "nerudné" zacházení, v opačném případě poslouží tyto typy dobře... Vše ostatní funguje jak má...


   
ReplyQuote
Share: