Forum

Forum

Jaký “ průmyslový “...
 
Notifications
Clear all

Jaký “ průmyslový “ vysavač do dílny a domu

10 Posts
7 Users
0 Likes
887 Views
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
Topic starter  

Ahoj, právě jsem se rozloučil s postarším KARCHER MV4 a rozhlížím se po náhradě. V úvahu přichází :

KARCHER WD 6P

Bosch GAS 12-25 PL

Narex VYS 25-21

případně něco mírně jetého s cenou do 7.000,-

podělíte se o zkušenost / názor ?

p.s. větší hmotnost mi nevadí nepotřebuji přepravovat v autě s dalšími kufříky s nářadím 

díky za každé doporučení 


   
Quote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

V praci mame K T10 a sme celkom spokojny.
Vacsi odneho je Kärcher NT 27/1 .


   
ReplyQuote
 koci
(@koci)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 64
 

Ten Narex podle obrázku vypadá, že je řešen podobně jako Makita VC 2512 L, kterou mám doma. Ta je v pohodě a jsem s ní spokojený. Nemám ale možnost praktického srovnání s konkurencí.


   
ReplyQuote
(@eiffel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 103
 

Nepřidám konkrétní model, ale radu do budoucna - kup model, na který jsou dostupné hadice a další díly, teď mě vytrestal wurth, než jsem zjistil, že to je převlečenej Bosch

Co se týká výkonu, na vysávání je nejlepší úzká široká hubice s lamelama vpředu a vzadu, mám to odzkoušený a na jedno přejetí je vysáto do sucha 


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
Topic starter  

díky za rady a doporučení mám favorita a sice:

METABO ASR 25 L SC

máte s tímto typem někdo osobní zkušenost / případně podobný vysavač od Metaba ?


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

No mozno budem za kacira, ale mam z lidlu za 1k5.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

Já taky 🙂


   
ReplyQuote
(@kofejn)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 55
 

Taky jsem kacíř. Ale tenhle ( https://vysavace.heureka.cz/parkside-pwd-30-a1/ ) vysavač má i zásuvku, která zapne vysavač a po vypnutí přístroje má vysavač doběh. Nemá automatický oklep, ale má jen tlačítko pro vyčištění filtru. Používám ho s pytlíkama. Za ty prachy jsem spokojenej.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Zasuvku myslim mam, oklep filtru nemam, ale zrovna teraz som s tym pred par tyzdnami vysaval kazdy den polovicu domu (je fest super fasa 3 roky po nastahovani sundavat vsetky obklady a robit ich nanovo, s osekavanim lepidla a podobne spinavou pracou) a filter som oklepal rucne az po 2 tyzdnoch. Pytlik som pouzival, kym som s tym nevysal vodu a neznicil ho :D, tak teraz mam len filter.


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
Topic starter  

je rozhodnuto ...

8E498B1D 7EF7 43DE AC6E 16F228297FDA

 


   
ReplyQuote
Share: